Neler Yeni

Bitcoin son durumu ve yönü

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Konuyu gören btc:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
42 ve 50 deki GAP lar kapanmadan alım yapmam.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Maalesef aramızda teknik analizleri tam olarak bilmeyen çok arkadaş var olsa gerek. Öncelikle uyumsuzluğun fiyat hedefi 25.000$ gibi rakamlar. %100 gelecek diyemeyiz ama destekleyen indikatörler v.b şeyler var.
1.'si market döngüsü destekliyor.
2.'si hala piyasa Death Cross içerisinde.
3.'sü Dominance grafiği 2017 2018 ayısındaki gibi büyük bir dip yapıp ufak yükselişle geri dip yapmış.
4.'sü CMF indikatörüne baktığımda hacim git gide azalıyor. Bu da sert satışlarla beraber iyi düşüşler yaratmaya sebep olmaktadır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekle gelir... Düşeceği seviye max 38k YTD.
Arkadan bakmaya devam edin 💪
Ben al sat yapmam. Programlamayla kurduğum algortimalar yapar ve emin ol piyasanın suyunu sıktım şu dönemde ve artık düşüşün geldiğini düşünüyorum.

Maalesef aramızda teknik analizleri tam olarak bilmeyen çok arkadaş var olsa gerek. Öncelikle uyumsuzluğun fiyat hedefi 25.000$ gibi rakamlar. %100 gelecek diyemeyiz ama destekleyen indikatörler v.b şeyler var.
3.'sü Dominance grafiği 2017 2018 ayısındaki gibi büyük bir dip yapıp ufak yükselişle geri dip yapmış.
4.'sü CMF indikatörüne baktığımda hacim git gide azalıyor. Bu da sert satışlarla beraber iyi düşüşler yaratmaya sebep olmaktadır.

Ben al sat yapmam. Programlamayla kurduğum algortimalar yapar ve emin ol piyasanın suyunu sıktım şu dönemde ve artık düşüşün geldiğini düşünüyorum.
Sen bırak bu Bitcoin analiz işlerini düşecek diyorsun 2 Ağustos'tan beri yükselişte.
Ya da vazgeçtim sen düşecek dedikçe yükselir ara sıra gel buraya Bitcoin düşecek de :ROFLMAO:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

tamam usta en balina sensin :D

KirliKill

80+ Silver
İyiki bir telefon alacaz piyasa inatlaşıyor. Elon abi btc tweeti atarnısın ltfn

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bekle gelir... Düşeceği seviye max 38k YTD.
Arkadan bakmaya devam edin 💪
Demiştim ama şu an piyasada Evergrande mevzusu var. Düşüş bekliyorum ben, şahsi fikrimdir YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
Evergreen gemisi olayından sonra BTC çakılmıştı. Şimdide aynısının olabilir fikrindeyim. Ayrıca S&P 500'de trendin altına indik.
Dediğim gibi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ama dikkatli olun.
Ayrıca Tether sıkıntısı var piyasada (USDT) bundan dolayı parayı USDC'ye dönüştürdüm bekliyorum.

Demiştim ama şu an piyasada Evergrande mevzusu var. Düşüş bekliyorum ben, şahsi fikrimdir YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
Evergreen gemisi olayından sonra BTC çakılmıştı. Şimdide aynısının olabilir fikrindeyim. Ayrıca S&P 500'de trendin altına indik.
Dediğim gibi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ama dikkatli olun.
Ayrıca Tether sıkıntısı var piyasada (USDT) bundan dolayı parayı USDC'ye dönüştürdüm bekliyorum.
Kanlı pazartesi kötüydü.. İyi düştü Bitcoin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,460
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom