Neler Yeni

Black myth wukong hata

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa
1724888594199.png

Böyle bir hata alıyorum ne yaptıysam çözemedim oyunu paylaşımlı hesap olarak kullanıyorum bi kaç kere dene diyenler olmuş başka formlarda fakat bende o da işe yaramıyor var mı tavsiyesi olan yada çözüm bilen?
alttaki link şuraya yönlendiriyor.
1724888685430.png

GürselJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
gürsel
hocam bende aynı problemi yaşıyorum ve bildiğim kadarıyla hiçbir çözümü yok. satıcıya danıştığımda ise 48 ila 72 saat arası bekleyip öyle deneyin diyor ancak o kadar beklemeyip 4 5 kere giriş yapmayı denediğmde oyun açılmıştı dün ama bugün yine aynı şeyi yaşadım ve bu sefer açılmıyor. yani belirli bir çözümü yok sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bende aynı problemi yaşıyorum ve bildiğim kadarıyla hiçbir çözümü yok. satıcıya danıştığımda ise 48 ila 72 saat arası bekleyip öyle deneyin diyor ancak o kadar beklemeyip 4 5 kere giriş yapmayı denediğmde oyun açılmıştı dün ama bugün yine aynı şeyi yaşadım ve bu sefer açılmıyor. yani belirli bir çözümü yok sanırım
valla sende açıldıysa iyi ben 2 gündür deniyorum hiç giremedim oyuna satıcı açıklamaya yazdım sorun yaşayabileceğiniz hakkında fakat demiş ama sorunu oyunun çıktığı 1 2 gün şeklinde yaşarsınız şeklinde belirtmiş bugün 9 gün oldu yanılmıyorsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldığım satıcının adı GamesBazaar, bu formda sanırım bir arkadaş önermişti başka bir konu başlığı altında yanılmıyorsam. Ben pek olumlu sonuç alamadım itemsatış üzerinden aldım hesabı aklınızda bulunsun. Satıcı açıklamaya satış sonrası 7/24 teknik destek yazmış ama cevap bile vermiyor site üzerinden sürekli destek talebi oluşturuyorum onların zoruyla yazıyor gibi resmen

Gurkanpiro

80+ Silver
aldığım satıcının adı GamesBazaar, bu formda sanırım bir arkadaş önermişti başka bir konu başlığı altında yanılmıyorsam. Ben pek olumlu sonuç alamadım itemsatış üzerinden aldım hesabı aklınızda bulunsun. Satıcı açıklamaya satış sonrası 7/24 teknik destek yazmış ama cevap bile vermiyor site üzerinden sürekli destek talebi oluşturuyorum onların zoruyla yazıyor gibi resmen
boyle hesaplar almak yerıne ındırım bekleyıp 700 1000 arası paraya kıyılıp alınmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa
ve anlık durum güncellemesi şuanda satmış olduğu hesap steamdan çıkış yaptı girdim ve hesapta oyun yok :D

Top Bottom