Neler Yeni

BLADE-7700XT Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Merscyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Ali Boyraz
Bütçe
30000
Merhaba, birkaç gündür araştırıyorum ve bir sistem buldum. Kafama çok yattı. Diğer sistemlere baktım fakat ya fiyat konusunda ya da işlemci veya ekran kartı konusunda tam ideal bulamadım. Aşağıda verdiğim linkteki sisteme 5600X eklesem ve direkt satın alsam nasıl olur? Yaz boyunca bir işte çalışıyorum ve paramın düzgün gitmesini istiyorum. Kötü bir şey alıp tüm yazımı heba etmek istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Link:BLADE-DUAL7700XT / AMD Ryzen 5 5600 MPK / ASUS DUAL Radeon RX 7700 XT OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Eğer başka kasa öneriniz varsa ya da bana kasa toplayabilecek varsa, maksimum 30k bütçe ile yazabilirsiniz. Farklı site problem değildir; güvenli ve ucuzsa okey.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
SEFA KAYA
piyasa karmaşa olsa da 30k kesinlikle etmez hocam ddr4 sisteme 30k vermeyin

Merscyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Ali Boyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki acaba fiyatı bu yaz sonuna kadar değişir mi yani ağustos sonu? Çünkü şuan ki mevcut durumda çalışıyorum ağustos sonunda tam param birikmiş olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Harun
Peki acaba fiyatı bu yaz sonuna kadar değişir mi yani ağustos sonu? Çünkü şuan ki mevcut durumda çalışıyorum ağustos sonunda tam param birikmiş olacak.
Kanka daha geçen ay fiyatlar baya düşüktü ilerleyen zamanda artacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka daha geçen ay fiyatlar baya düşüktü ilerleyen zamanda artacaktır
Alabiliyosan hemen almaya bak derim yada Abdullah abinin hazır sistemi bekle

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,884
İsim
Emre siyah
bu sistem 1 hafta sonrasına kalmaz muhtemelen

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,884
İsim
Emre siyah
Abi attığın sistem uzun zamandır var ama pahalilasmis fiyatı şuan
farkındayım stok bittikçe fiyata 1k koydular o yüzden diyorum 1 haftaya falan stok bitince satmazlar diye

Top Bottom