Neler Yeni

Bligisayar pump out yapmış olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
....
Bilgisayarımı 1 Haziran'da bakıma göndermiştim. Bakımdan aldığımdan boşta soğuk 32 derece idi şimdi son 3 gündür sıcaklık çok sıçrıyor 45'ten direk 60-75 derece gibi.
69 derece oyun oynarken şimdi 100 derecelere varıyor bilgisayarım pump out mu yapmış yoksa sıcak havadan mı?

Æbubekir

80+
Öncelikle bahsettiğin laptopun soğutma blokları çok kaliteli değil ama bu 100 derece göreceği anlamına gelmez normal olması gereken değerden çok yüksek 1 yıl içerisinde hiç içini açıp temizledin mi ?

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Toprak
Bilgisayarımı 1 Haziran'da bakıma göndermiştim. Bakımdan aldığımdan boşta soğuk 32 derece idi şimdi son 3 gündür sıcaklık çok sıçrıyor 45'ten direk 60-75 derece gibi.
69 derece oyun oynarken şimdi 100 derecelere varıyor bilgisayarım pump out mu yapmış yoksa sıcak havadan mı?
sıcak havadan 30 derece oynayacağını sanmıyorum. pump out olabilir

Æbubekir

80+
Yani excalibur zaten sıcaklık konusunda biraz sıkıntılı bi ürün bakımını kaliteli bi yerde yaptırdıysan pump out olabileceğini sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
....
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıcak havadan 30 derece oynayacağını sanmıyorum. pump out olabilir
tekrar servise götürsem bir etkisi olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani excalibur zaten sıcaklık konusunda biraz sıkıntılı bi ürün bakımını kaliteli bi yerde yaptırdıysan pump out olabileceğini sanmıyorum
İzmir servisinde yaptırdım kendim götürdüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
....
hocam aynı laptop aynı durum beninde 100 95 gidip geliyor macun pump out yapmasın diye katı olan kaliteli aldın nafile simdi sıvı metal yapmayı düsünüyorum
sizin bilgisayar kaç yıllıktı ?

hocam aynı laptop aynı durum beninde 100 95 gidip geliyor macun pump out yapmasın diye katı olan kaliteli aldın nafile simdi sıvı metal yapmayı düsünüyorum
sizin de kasa açılır açılmaz 90 derece oluyor mu ?

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağdaş
sizin bilgisayar kaç yıllıktı ?

sizin de kasa açılır açılmaz 90 derece oluyor mu ?
acılır açılmaz değil oyunlarda 100 dereceyi goruyorum sizden birsey isteyecegim servise verirseniz eternet kapagi kirilinca yapiyorlar mi ogrenebilir misiniz ?

sıvı metal yapmayın hocam.ayrıca mx- 4 aldıysanız yüksek ihtimal pump-out olmuştur
mx4 ilk kullandım doğrudur ama sonra coolarmaster master gel pro v2 aldim oda ayni

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom