Neler Yeni

Bloody W70 Max Alınır mı?

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Selam, ben eli büyük olan ve daha çok palm grip oynayan bir insanım. Geçen günlerde elimin boyunu bir mouse da ölçmek için bloody w70 kullandım ve elime tam oturdu. Bu mouse vatanda satılsa da internette daha ucuza satılıyor ayrıca CORE 3 ve CORE 4 özellikleri varmış. Şimdi sorum ise ben bu coreları açarsam veya açmazsam herhangi bir oyundan ban yermiyim? (Rust hariç rustta tüm bloody mouselar banlı çünkü. Rust'a girmek için daha farklı bir mouse ya da yazılım silinmesi gerekiyor sanırım?) İkincisi bu fiyata bu mouse alınır mı (321 TL) çünkü herkes basilik x veya viper mini veya rival 3 öneriyor. Basilisk elime uysada çift tıklama sorunu olduğunu duydum ve ilgimi çekmedi. Diğerleri için ise elime küçük geliyor. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa daha önceden w70 gibi bir mouse kullanan ya da bloody mouse kullanıcısı varsa yardımcı olursa çok sevinirim çünkü tüm incelemeler youtube platformunda Rusça şekilde.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Makrodan dolayı ban yemezsin. Yaklaşık iki yıl A90 modelini makrolu olarak kullandım. Ben de elime tam oturduğu için tercih etmiştim daha sonra diğer mouselara nazaran daha ağır olduğu için sattım. Hala ilk günkü gibiydi. Bloody mouseları genel olarak beğeniyorum. En iyi özellikleri makroları. Core 3/4 aktif olması çok daha iyi. Aktif olmayan modelleri almak istersen 10 dolara almak durumundasın. Makro konusunda ilk önce Bloody daha sonra Logitech geliyor benim tecrübelerime göre. Ama Bloody'nin makroları daha erişilebilir ve ucuz. W70 ve rakipleri konusunda bir bilgim yok ama Bloody mouselar kesinlikle üzmez.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Makrodan dolayı ban yemezsin. Yaklaşık iki yıl A90 modelini makrolu olarak kullandım. Ben de elime tam oturduğu için tercih etmiştim daha sonra diğer mouselara nazaran daha ağır olduğu için sattım. Hala ilk günkü gibiydi. Bloody mouseları genel olarak beğeniyorum. En iyi özellikleri makroları. Core 3/4 aktif olması çok daha iyi. Aktif olmayan modelleri almak istersen 10 dolara almak durumundasın. Makro konusunda ilk önce Bloody daha sonra Logitech geliyor benim tecrübelerime göre. Ama Bloody'nin makroları daha erişilebilir ve ucuz. W70 ve rakipleri konusunda bir bilgim yok ama Bloody mouselar kesinlikle üzmez.

Teşekkür ediyorum yardımın için şu an 10 dolar gibi bir fiyatı var core 3 özelliğinin ama bir yerden duyduğuma göre türkiye için indirim yapılıyor diyorlardı bu doğru mu? Birde w70 100g gibi bir ağırlığa sahip ama şu an ki logitech g300s 106 falan o yüzden çok takacağımı sanmıyorum ağırlık konusunda çünkü logitech bile bana hafif geliyor. Ayrıca tıklamaları sizi tatmin etti mi acaba rekabetçi bir oyun oynadınız mı?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teşekkür ediyorum yardımın için şu an 10 dolar gibi bir fiyatı var core 3 özelliğinin ama bir yerden duyduğuma göre türkiye için indirim yapılıyor diyorlardı bu doğru mu? Birde w70 100g gibi bir ağırlığa sahip ama şu an ki logitech g300s 106 falan o yüzden çok takacağımı sanmıyorum ağırlık konusunda çünkü logitech bile bana hafif geliyor. Ayrıca tıklamaları sizi tatmin etti mi acaba rekabetçi bir oyun oynadınız mı?
Sabit 10 dolar diye biliyorum. Hiç düştüğünü veya TR için uygun olduğunu görmedim. Tabi nerdeyse bir yıldır bakmıyorum değişmiş olabilir. Ben A90dan çok memnundum ama zamanla çok ağır gelmeye başlayınca sattım. Genelde hep rekabetçi oyunlar oynuyordum o zaman (csgo,pubg,warzone) o yüzden yeterince tatmin etmişti.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Sabit 10 dolar diye biliyorum. Hiç düştüğünü veya TR için uygun olduğunu görmedim. Tabi nerdeyse bir yıldır bakmıyorum değişmiş olabilir. Ben A90dan çok memnundum ama zamanla çok ağır gelmeye başlayınca sattım. Genelde hep rekabetçi oyunlar oynuyordum o zaman (csgo,PUBG,warzone) o yüzden yeterince tatmin etmişti.

Peki bir sorum daha var. Core 3 satın almadan şu bildiğimiz sol tık makroları olur ya onlardan yapabiliyor muyuz hani saniyede 100 tıklama gibi. Çünkü o solunda 2 ayriyeten tuş var onlara bir harf veya hızlı tıklama makrosu atamak isterim.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Peki bir sorum daha var. Core 3 satın almadan şu bildiğimiz sol tık makroları olur ya onlardan yapabiliyor muyuz hani saniyede 100 tıklama gibi. Çünkü o solunda 2 ayriyeten tuş var onlara bir harf veya hızlı tıklama makrosu atamak isterim.
Ben hazır makro kullanıyordum bahsettiğin makrodan bloodyde hiç kullanmadım ama Google'a Bloody rapid fire makro yazıp araştırabilirsin. Varsa çıkar zaten nasıl yapılacağı. Yoksa da 1-2 dolara satanlar oluyor istersen link atabilirim.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Ben hazır makro kullanıyordum bahsettiğin makrodan bloodyde hiç kullanmadım ama Google'a Bloody rapid fire makro yazıp araştırabilirsin. Varsa çıkar zaten nasıl yapılacağı. Yoksa da 1-2 dolara satanlar oluyor istersen link atabilirim.
1 2 dolar makro kodu için mi yoksa core 3 aktifleştirme kodu için mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,873
Üyeler
156,692
Son üye
Sercan912