Neler Yeni

Öneri Blue switch mekanik klavye tavsiye... Hangisini almalıyım?

Bütçe
400
Arkadaşlar tekrardan herkese merhaba. Aşağıdakilerden veya bunlar haricinde tavsiye ettiğiniz blue switch tavsiyeniz var mı? Bütçe 400 max 600 e çıkabilirim.. Rgb ve yazılımı olursa iyi olur..

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
berkay enes demir
gamepower almanı önermiyorum

350 lira bütçeni hem zormalamaz logitech 213 yani şimdi 450 liralık klavyede söylerim ama bütçeni aşar her zaman bütçeni açmak iyi değildir

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Arkadaşlar tekrardan herkese merhaba. Aşağıdakilerden veya bunlar haricinde tavsiye ettiğiniz blue switch tavsiyeniz var mı? Bütçe 400 max 600 e çıkabilirim.. Rgb ve yazılımı olursa iyi olur..

Gamepower asla alma.
Bu iyi diye biliyorum.

Bu olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu iyi diye biliyorum.

Gamepower asla alma.

Bu olabilir.
gamepower almanı önermiyorum

350 lira bütçeni hem zormalamaz logitech 213 yani şimdi 450 liralık klavyede söylerim ama bütçeni aşar her zaman bütçeni açmak iyi değildir
Arkadaşlar bu nasıl redragon fiyatlarında şöyle bir şey denk geldi. Satıcısı da hepsiburada.. Blue switch değil ama sizce nasıl?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
yaklaşık piyasanın 100tl altında bir fiyatı var. Çok güzel kalvye alınır. Ama dediğin gibi blue değil. Bence zaten blue almaya çokta heveslenme bir müddet sonra sesi sıkıyor insanı. Bunu alabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de gamepower ı Abdullah abi fiyat performans olarak baya tavsiye ediyordu, tüm modellerin incelemesini de yapmıştı. Gamepower tavsiye etmeme sebebiniz nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaklaşık piyasanın 100tl altında bir fiyatı var. Çok güzel kalvye alınır. Ama dediğin gibi blue değil. Bence zaten blue almaya çokta heveslenme bir müddet sonra sesi sıkıyor insanı. Bunu alabilirsin.
Tamamdır hocam yorumlar için teşekkür ederim :)

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Bir de gamepower ı Abdullah abi fiyat performans olarak baya tavsiye ediyordu, tüm modellerin incelemesini de yapmıştı. Gamepower tavsiye etmeme sebebiniz nedir?
reis gamepoweri bende çok seviyordum ama bu son 2-3 aydır çok şikayet geliyor. Yeni üretimlerinde kronik sorunları var.

reis gamepoweri bende çok seviyordum ama bu son 2-3 aydır çok şikayet geliyor. Yeni üretimlerinde kronik sorunları var.
Şimdi abdullah abinin yüklediği uzun kullanım pahalı/ucuz mekanik klavye incelemeyi izledim gamepower larda fena çınlama olmuş.. Bu monster k3 pro şuan stokta yok da o nasıl sizce?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Şimdi abdullah abinin yüklediği uzun kullanım pahalı/ucuz mekanik klavye incelemeyi izledim gamepower larda fena çınlama olmuş.. Bu monster k3 pro şuan stokta yok da o nasıl sizce?
Güzel f/p olarak güzel dolu bir klavye. Ama onda da çınlama sesi geliyor bilgin olsun.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
berkay enes demir
Top Bottom