Neler Yeni

Bluetooth aparatıyla kulaklık bağlıyorum ama sorunum var

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,172
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar ub500 bluetooth aparatı aldım forumdan öneri üzerine, ürün geldi taktım kulaklığım (Anker q30) u bağladım.
1692891875403.png

Şu şekilde 2 kulaklık var, mikrofonu kullanabilmek için 1. yi kullanmak zorundayım fakat onu seçince ses kalitesi 10 da 3 üne falan düşüyor ve mono olarak çalışıyor, alttakini seçtiğimde ise mikrofon çalıştığı anda windowstaki diğer sesler gidiyor. Örnek DC ye girdiğimde sadece dc sesi geliyor diğer sesler gelmiyor ve çözümünü hiç bir yerde bulamadım.
handfree ayarını falan kapattım kökten bozuldu, kulaklığı reslemek zorunda kaldım. yok mu şunun bir çözümü ya?

Son düzenleme:

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Kulaklığın mikrofonunu mu kullanmak istiyorsun yoksa aynı anda hem Kulakl hem mikrofon olarak mı?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,172
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığın mikrofonunu mu kullanmak istiyorsun yoksa aynı anda hem Kulakl hem mikrofon olarak mı?
Aynı anda hem kulaklık hem mikrofon fakat kulaklığı kaliteli olarak kullanmak istiyorum.
Şu an üstteki seçeneği seçtiğimde kulaklık sesi çok kötü oluyor ama aynı anda miki de kullanabiliyorum, alttakinde mikrofon calısırken windows sesleri gelmiyor ama mikrofon calısmadıgında üstteki ayara göre çok daha kaliteli bir ses veriyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ub500 bluetooth aparatı aldım forumdan öneri üzerine, ürün geldi taktım kulaklığım (Anker q30) u bağladım.
Alıntıyı görüntüle
Şu şekilde 2 kulaklık var, mikrofonu kullanabilmek için 1. yi kullanmak zorundayım fakat onu seçince ses kalitesi 10 da 3 üne falan düşüyor ve mono olarak çalışıyor, alttakini seçtiğimde ise mikrofon çalıştığı anda windowstaki diğer sesler gidiyor. Örnek DC ye girdiğimde sadece dc sesi geliyor diğer sesler gelmiyor ve çözümünü hiç bir yerde bulamadım.
handfree ayarını falan kapattım kökten bozuldu, kulaklığı reslemek zorunda kaldım. yok mu şunun bir çözümü ya?
Yok. Bende de Anker Q10 vardı sorunu mikrofonu komple iptal ederek çözdüm. Bluetooth kulaklıkların genel sorunu denebilir.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Discord dan ayarla öyle dene

RevenKalr

80+ Gold