Neler Yeni

Bluetooth dongle alacağım ama hangısınden almam gerek önerir misiniz?

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
hangısınden almam gerek ınternet uzerınden alacagım maalesef dün her yere baktım yoktu

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Yusuf

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Süngüç
150 falan daaha da arttırabılırım ne kadar az olursa o kadar iyi olur daha yenı kasa aldım butce maalesef cok yok
Siz aldığınız üründen nasıl bir performans bekliyorsunuz. Yani ne için kullancaksınız ?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
150 falan daaha da arttırabılırım ne kadar az olursa o kadar iyi olur daha yenı kasa aldım butce maalesef cok yok
Çok aciliyeti yoksa biraz daha bekleyip kaliteli bir dongle almanızda fayda var. Ucuz olanlarda bağlantı problemleri can sıkıcı olabiliyor.

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Yusuf
ben Bu üründe başka marka tercih etmiyorum 5.0 5.1 olan dandik markalarda var bakabilirsin.

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
Çok aciliyeti yoksa biraz daha bekleyip kaliteli bir dongle almanızda fayda var. Ucuz olanlarda bağlantı problemleri can sıkıcı olabiliyor.
dongle performanslarını cok bılmıyorum hocam sımdı 80 tllık bı sey alsam sıkıntı cıkar bende sormak ıstedım foruma
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben Bu üründe başka marka tercih etmiyorum 5.0 5.1 olan dandik markalarda var bakabilirsin.
5.0 lazım hocam bana öyle gerekıyor muş gamepead bağlamak ıcın

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Süngüç
dongle performanslarını cok bılmıyorum hocam sımdı 80 tllık bı sey alsam sıkıntı cıkar bende sormak ıstedım foruma
Bende bir sıkıntı çıkmadı bende bluetooth kulaklık için kullanıyorum. Arada 2 oda olmasına rağmen çekim yapıyor.

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
Bende bir sıkıntı çıkmadı bende bluetooth kulaklık için kullanıyorum. Arada 2 oda olmasına rağmen çekim yapıyor.
hocam pc dibimde zaten de yanı nasıl almalıyım en ucuzunu alsam bı sorun yaşatır mı bana ?

Top Bottom