Neler Yeni

Bluetooth kulakiçi kulaklık önerisi

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
Bütçe
200
Selamlar 200 TL bütçem var sağlam bi wireless kulaklık almak istedim ancak kendimi sahte airdots sahte earbuds haylou kavgasının içinde buldum piyasa da çok fazla kulakiçi kulaklık var ama hiçbirine güvenmiyorum artık önerilerinizi bekliyorum nereden almam gerektiğini de söylerseniz sevinirim çoğu sahteymiş sanırım kısaca gecikme az kaliteli bir wireless kulaklık arıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Düşündüğüm Modeller:
Gt 1 XR.
GT 1 PRO
Earbuds Basic 2
Airdots

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı ve gönderici Amazon.com.tr.
Orijinalliğinden yana şüpheniz olmasın.

Mesajınızda mikrofon kalitesi önemli mi diye belirtmemişsiniz ama mikrofonu pek iyi değil. Özellikle telefon görüşmesi için kullanacaksanız tercih etmeyin.
Telefon görüşmesi önemli değil gecikme ses kalitesi gibi kriterler daha önemli benim için oyun modu belki olabilir. Bir de youtube da bi video gördüm GT 1 Plus ile aynı diye kulaklığı önerir misiniz? kalitelimidir.

Ben de tam amazona giriş yapıyordum :)

Edit: T15 diye bi kulaklığa rastladım onu önerir misiniz? peki.

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Telefon görüşmesi önemli değil gecikme ses kalitesi gibi kriterler daha önemli benim için oyun modu belki olabilir. Bir de youtube da bi video gördüm GT 1 Plus ile aynı diye kulaklığı önerir misiniz? kalitelimidir.

Ben de tam amazona giriş yapıyordum :)

Edit: T15 diye bi kulaklığa rastladım onu önerir misiniz? peki.
Düz GT1'i abim kullanıyor, ben de denedim, fiyatına göre çok güzel kulaklıktı. Sonra bu modeli Qualcomm çiple güncellediler GT1 Plus yaptılar. Böylece ses kalitesi, ses aktarımı ve pil süresi gibi konular iyileşti. Sonra da GT1 Plus'ları alıp GT1 Pro'nun daha yüksek kapasiteli kutusuna koydular, adı GT1 XR oldu. İçlerinde en iyisi GT1 XR şu anda.

T15 de güzel. Onun kutusunun pil kapasitesi çok daha yüksek hatta. Forumda da kullananlar vardı, görürlerse yazarlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,858
Üyeler
138,424
Son üye
OgiBaskan
Top Bottom