Neler Yeni

BMW Marka Araçlarda Donanım Özelliklerini Öğrenme

slmbnymn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaman Tunç Tercan
İkinci el 2017-2018 model g30 kasa kodlu 520i almayı düşünüyoruz ancak yanlış hatırlamıyorsam bu kasa 5 serilerinde 11 adet donanım seçeneği var ve bunlar çok karışık. Acaba bu donanımların özelliklerinin tek tek yer aldığı bir broşür gibi bir şey var mı?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Hasan Ciftci
İkinci el 2017-2018 model g30 kasa kodlu 520i almayı düşünüyoruz ancak yanlış hatırlamıyorsam bu kasa 5 serilerinde 11 adet donanım seçeneği var ve bunlar çok karışık. Acaba bu donanımların özelliklerinin tek tek yer aldığı bir broşür gibi bir şey var mı?
Hocam yurt disinda siteler oluyor oradan bakiliyor isterseniz aracinizin VIN ini atin ben deneyeyim, yada BMW servisine gidip veya arayip bilgileri verirseniz size mail olarak opsiyon kodlari vesaire herseyi atarlar.

slmbnymn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaman Tunç Tercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yurt disinda siteler oluyor oradan bakiliyor isterseniz aracinizin VIN ini atin ben deneyeyim, yada BMW servisine gidip veya arayip bilgileri verirseniz size mail olarak opsiyon kodlari vesaire herseyi atarlar.
Hocam bu konularda çok bir bilgim yok VIN ne oluyor tam olarak?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Hasan Ciftci

slmbnymn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaman Tunç Tercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sase numarasi aracin
Hocam aracın şase numarasını daha bilmiyorum 3 4 tane araç buldum bakıyoum şuan böyle genel bütün donanımların özelliklerinin yer aldığı bir site falan var mı bildiğiniz?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Hasan Ciftci
Hocam aracın şase numarasını daha bilmiyorum 3 4 tane araç buldum bakıyoum şuan böyle genel bütün donanımların özelliklerinin yer aldığı bir site falan var mı bildiğiniz?
Turkiyede bilmiyorum hocam ancak dedigim gibi eger uygulama falan bulamaz iseniz bmw den bulabilirsiniz

Top Bottom