Neler Yeni

Böyle bir monitör buldum sizce nasıl?

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Eren

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım

GHOST8967

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Şahin
Hocam şu dragos, turbox falan muhabbetlerine hiç girmeyin insan kandırmaca almayın aldırmayın...
Dragos monitörü 6 ay kullanmış olarak almak isteyenlere ürün hakkında detaylı bilgi vereceğim. Verdiğim bilgilerde yaşadığım,gözlemlediğim sorunları aktaracağım. Düşünerek alınız sonra pişman olmayınız.

ÜRÜNÜN EKSİLERİ:
1. Üründe aşırı ışık sızması bulunmaktadır.
2. Ürün aşırı ısınmaktadır.
3. Ürünün arka kısmında bulunan RGB ışıklar yetersiz ışık veriyor. Ancak arka kısma bakınca fark edersiniz.
4. Ürünün hoparlörleri yüksek ses vermiyor. Ayrıca gerçek sesi vermiyor,sesin kalitesi düşüyor.
5. Ürünün parlaklık ve kontrast ayarı %50 ile %100 arasında farklılık bulunmamaktadır.
6. HDR desteği bulunmaktadır. Fakat HDR açılınca Aşırı Sarı oluyor.
7. 4K 2160P Çözünükten 2K 1440P çözünürlüğüne geçince görüntü kalitesi çok kötü oluyor gerçek 2K 1440P kalitesi değil
8. Ürünün plastik kalitesi çok kaliteli değil
9. Ürün vidaları iyi sıkıldığı halde oynuyor.
10. Ürünün kenarların da açıklıklar var dı arka kısımda çerçeveden ışık süzüyordu

Ürünün eksileri bunlar arkadaşlar ayrıca 6 ay boyunca aktif kullandım. 11.03.2024 tarihinde ekranımın sağ tarafı aşırı karardı.Garantiye verdim ben pişmanım sizlerde alıp pişman olmayınız. Ürünün fiyatı da yüksek bu markalardan uzak durunuz kendini kanıtlamış bilindik markalardan ürün alınız.

Top Bottom