Neler Yeni

Böyle Biri İle Arkadaş Olunur Mu ?

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
Bir arkadaşım var sürekli ben ve diğer arkadaşlarım ile dalga geçiyor ve kendini komik sanıyor. Kendi ile dalga geçince hep darılıyor alınıyor.
Bu kişi ile sizce arkadaş olunur mu ?

Mesela
Alıngan arkadaşım: Burada Küfür ediyor Ne saçma oynuyorsunuz ? Bir işi becerin
Biz: Gülüp geçiyoruz.

Tekrardan biz: Düzgün oyna atarız oyundan ( şakasına diyoruz )
Alıngan arkadaşım: tamam diyor ve oyundan çıkıyor
ağlatana kadar dalga geçin daha da yüz vermeyin sizle takılmadığı için üzülecektir üzülsün veya üzülmesin iki durumda da yanınıza yaklaştırmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaşınız kaç?

Son düzenleme:

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
bende 14 yaşındayım çevremde hiç öyle bir arkadaşım yok hepsiyle samimiyim aramızdaki sözlere alınan kişilerde yok ortamını değiştirmeye çalış birazcık.
Aslında çok iyi arkadaşlarım var. Bu bahsettiklerim dershane de tanıştıklarım.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Aslında çok iyi arkadaşlarım var. Bu bahsettiklerim dershane de tanıştıklarım.
o arkadaş güç gösterisi yapmaya çalışıyormu ( durup dururken dövüşelim güreşelim veya aniden dövüş hareketleri falan)

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
o arkadaş güç gösterisi yapmaya çalışıyormu ( durup dururken dövüşelim güreşelim veya aniden dövüş hareketleri falan)
Güç gösterisi yapıyor ama tek o değil diğerleri de aynısını yapıyor. Ama hepsi çok zayıf ve güçsüz.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Güç gösterisi yapıyor ama tek o değil diğerleri de aynısını yapıyor. Ama hepsi çok zayıf ve güçsüz.
Bir daha yaptıgında arkadaşlarınla ayar ver veya sen ver bunun sonunu getir

boyun ve kilon kaç

Chrollo04

80+ Bronze
Sorun şu diğer arkadaşlarım onun ile arkadaşlığını kesmiyor. Tek kalmak istemiyorum mecbur sürdürecem.
arkadaşların da büyük ihtimal tek kalmak istemediğinden arkadaş olmuyo ben de lisede ilk tanıdığım çocuk böyleydi sonra yeni arkadaşlarım oldukça onla daha az takılmaya başladım şuan sadece derste konuşuyorum

ahenk'

80+ Silver
Bir arkadaşım var sürekli ben ve diğer arkadaşlarım ile dalga geçiyor ve kendini komik sanıyor. Kendi ile dalga geçince hep darılıyor alınıyor.
Bu kişi ile sizce arkadaş olunur mu ?

Mesela
Alıngan arkadaşım: Burada Küfür ediyor Ne saçma oynuyorsunuz ? Bir işi becerin
Biz: Gülüp geçiyoruz.

Tekrardan biz: Düzgün oyna atarız oyundan ( şakasına diyoruz )
Alıngan arkadaşım: tamam diyor ve oyundan çıkıyor
Dostum aynısını ben de yaşadım. Hayatımın en büyük imtihanlarından biridir.

4 yıl boyunca sevdiğim kızı elimden aldı. Artı olarak senin dediğin şeyleri birebir arkadaş grubumuza uyguluyordu. Şu an konuşmuyoruz kendisiyle. Geçen hafta özür dilemiş sosyal medyadan .d umrumda olmadı.

Demem o ki hiç uğraşma. Hayat kısa, anı yaşa. Kimsenin seni üzmesine izin verme. Milyarlarca insan içinden bir aptala gereğinden fazla değer verme. Medeni bir insan gibi sebebini belirterek arkadaşlığını kesmek istediğini söyle. Diğer arkadaşların da hak verecektir. Birebir yaşadığım için neler olacağını tahmin ediyorum.

Bol şans.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bir daha yaptıgında arkadaşlarınla ayar ver veya sen ver bunun sonunu getir

boyun ve kilon kaç
Boyum 169, 170
57 kiloyum
arkadaşların da büyük ihtimal tek kalmak istemediğinden arkadaş olmuyo ben de lisede ilk tanıdığım çocuk böyleydi sonra yeni arkadaşlarım oldukça onla daha az takılmaya başladım şuan sadece derste konuşuyorum
Sizce ben onlarla olan arkadaşlığımı bitirmeli miyim ?
Dostum aynısını ben de yaşadım. Hayatımın en büyük imtihanlarından biridir.

4 yıl boyunca sevdiğim kızı elimden aldı. Artı olarak senin dediğin şeyleri birebir arkadaş grubumuza uyguluyordu. Şu an konuşmuyoruz kendisiyle. Geçen hafta özür dilemiş sosyal medyadan .d umrumda olmadı.

Demem o ki hiç uğraşma. Hayat kısa, anı yaşa. Kimsenin seni üzmesine izin verme. Milyarlarca insan içinden bir aptala gereğinden fazla değer verme. Medeni bir insan gibi sebebini belirterek arkadaşlığını kesmek istediğini söyle. Diğer arkadaşların da hak verecektir. Birebir yaşadığım için neler olacağını tahmin ediyorum.

Bol şans.
Adınıza çok üzüldüm ☹️.
Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim.

Chrollo04

80+ Bronze
Boyum 169, 170
57 kiloyum

Sizce ben onlarla olan arkadaşlığımı bitirmeli miyim ?

Adınıza çok üzüldüm. Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim.
konuş eğer kendini düzeltmeye çalışırsa normal arkadaş kalırsın zaten. boş yere kendine düşman da edinme ama

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
konuş eğer kendini düzeltmeye çalışırsa normal arkadaş kalırsın zaten. boş yere kendine düşman da edinme ama
Aynı ortamda olduğum için pek tartışmak istemiyorum. Ama dediklerinizi söyleyeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,162
Üyeler
155,215
Son üye
Musa104755
Top Bottom