Neler Yeni

Bolu'da parkta oturan 4 Suriyeli bıçaklandı: "Defolun ülkemizden"

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,018
İsim
Diyarhan
Suriyeli olunca adalet ne güzel işliyor bak sen.

Juiclair0

80+ Silver
Akıma dönüşsede hepsi artık istenmediğini ciddi bir şekilde anlayıp anlaşmalı olarak gitse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suriyeli olunca adalet ne güzel işliyor bak sen.
suriyeli türkleri bıçaklasa denetimli serbestlikle bırakıyorlar :D

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,018
İsim
Diyarhan
Akıma dönüşsede hepsi artık istenmediğini ciddi bir şekilde anlayıp anlaşmalı olarak gitse.

suriyeli türkleri bıçaklasa denetimli serbestlikle bırakıyorlar :D
Devlet desteği keserse zaten bıkıp giderler yaptırıma gerek bile kalmaz. Sadece zenginler kalır.

Juiclair0

80+ Silver

Strelok

80+ Silver
İddiaya göre, M.A, Ş.T, Ş.Ö. ve A.A, parkta oturan Suriye uyruklu A.H.H, A.A, M.E. ve S.A'ya "Niye oturuyorsunuz burada, defolun gidin ülkemizden" dedi. Bunun üzerine iki grup arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Suriye uyruklu A.H.H, A.A. ve S.A. bıçaklandı, M.E. ise darbedildi. Çevredekilerin müdahalesi ile kavga sonlandırılırken, olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırıldı.

A.A.H. ve M.E. tedavilerinin ardından taburcu olurken, S.A. ve A.A'nın ise hastanedeki tedavisi sürüyor. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Polis ekiplerince gözaltına alınan 4 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

1660475062803.png

@Atyxah bence hesabını silip bu forumdan ayrılabilirsin

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Alıntıyı görüntüle

@Atyxah bence hesabını silip bu forumdan ayrılabilirsin
Niye öyle bir şey yapsın? Altı üstü emoji ile beğenisini ifade etmiş.

Senin de şeriatı savunduğun mesajların var, ben de bunlara karşıyım, o zaman sen de hesabını sil lütfen. Böyle bireysel fikir ayrılıkları nedeniyle kimsenin kimseye forumdan ayrıl deme hakkı olmamalı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
Bıçaklamak doğru değil ama bıçaklananlara da üzülmedim isterse ölsünler umurumda değil

BİZ HUKUK ÜLKESİYİZ ARKADAŞ
Alırken önüne geleni alıyoruz hukuk ülkesi değiliz göndermeye gelince öyleyiz vay beeğ

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Bıçaklamak doğru değil ama bıçaklananlara da üzülmedim isterse ölsünler umurumda değil

Alırken önüne geleni alıyoruz hukuk ülkesi değiliz göndermeye gelince öyleyiz vay beeğ
vay beeğ

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Utku Dalkıran
Harbiden düşününce üzüldüm yıllardır sorgusuz sualsiz sınıra gelen herkesi ala ala 10 milyona yakın insanı ülkeye doldurduk şimdi de göndermek için hukuksal yol arıyoruz yazık bize yemin ediyorum hukukla gideceklerine inanan var mı hâlâ

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Niye öyle bir şey yapsın? Altı üstü emoji ile beğenisini ifade etmiş.

Senin de şeriatı savunduğun mesajların var, ben de bunlara karşıyım, o zaman sen de hesabını sil lütfen. Böyle bireysel fikir ayrılıkları nedeniyle kimsenin kimseye forumdan ayrıl deme hakkı olmamalı.
Abi engelle gitsin ya ağaca laf anlatmışsın ona üzüldüm. Bu kişiler genelde banlanıp gidiyorlar.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Top Bottom