Neler Yeni

BORSA İSTANBULDA İKİNCİ KEZ DEVRE KESİCİ UYGULANDI !!

TİTAN.

80+ Platinum
Erdoğan'ın yaptığı açıklamalardan sonra Borsa İstanbulda %7lik düşüş ardından borsa kesici uygulandı !
Yapılan bağzı açıklamalar şu şekildeydi
CB Erdoğan:

● İsrail'e gitme planımız vardı, iptal ettik.

● İsrail 7 Ekim'den beri Gazze'deki insanlara karşı tarihin iğrenç, en vahşi saldırılarından birini gerçekleştiriyor.

● İsrail'in saldırılarında ölenlerin neredeyse yarısı çocuklardan, diğer yarısı da onların ailelerinden oluşuyor.

● Tek başına bu tablo bile amacın kendini savunma değil, insanlık suçu işlemeye yönelik bir vahşet olduğunu göstermeye yeterlidir.

● İsrail, batıyıda yanına alsan bu kafayla bir yere ilerleyemezsin.

🔺Hamas bir terör örgütü değildir, Hamas kendi topraklarını korumaya çalışan mücahitlerdir.

🔺Ey İsrail sen bir örgüt olabilirsin! Batı’nın sana borcu çok ama Türkiye’nin sana borcu yok!

🔺Nerede Batı? Çocuklar öldürülürken değil uyutulurken sessiz kalınmalıdır!

🔺İsrail’in Gazze’ye saldırılarında ölenlerin neredeyse yarısı çocuk. Bu tablo bile amacın taammüden insanlık suçu işlemeye yönelik vahşet olduğunu gösteriyor.

🔺(İsrail) Davos’ta o zamanki başbakanlarına söylemiştim, ‘siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz’ demiştim. O günden bu yana Davos’a bir daha gitmedim.

İsrail ile enerji ve doğalgaz boru hatları anlaşmaları rafa kaldırıldı

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Hamas elbette terör örgütü değil, neden terör örgütü olsun, din kardeşimiz o bizim (!)

13omer13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ömer Güleryüz
Hamas elbette terör örgütü değil, neden terör örgütü olsun, din kardeşimiz o bizim (!)
Terör örgütü değil zaten, yıllardır zulmediyorlar nereye kadardı bu zulüm. tabii ki baş kaldırıcaklar

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selim
Hamas Wagner gibi bir örgüttür. ABD ve Avrupa işine yaracak olanlari dost olarak görürken ypg\pkk. Lakin diğer grupları terörist ilan ediyor. Yok öyle bir dünya Filistinlileri sevmem ama 1960lardan beri yoktan toprak yarattılar o coğrafyada ve orada ki milyonlarca sivil yerinden edildi ve çoğu öldürüldü 👍 şimdi o neslin çocukları bu tarz örgütlerde intikam alıyor. Ypgye terör örgütü diyemeyenler Hamas'a terörist diyemez 👍

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Erdoğan Aktaş
Eğer savaş bitmez ve biz taraf tutmaya devam edersen borsa uzun sürer borsadan ziyade cebine de yansır resmiyette laik bir ülkeyiz tarafsız olmamız gerektiğini düşünüyorum ülkenin çıkarları için iki tarftar sivili vuruyor umarim en kısa zaman da barış olur

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ertuğrul
borsa 6000 seviyelerine falan düşse güzel olur alım yaparım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
920,594
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn