Neler Yeni

boyun fitigi ve agri

Rybton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ayberk Uğraş
boyun fitigi baslangici oldugum soylendi skolyoz sokundan sonra boyun fitigi baslangici oldugundan tedavi onermiyorlar fakat benim dehset canim yaniyor sol kurek kemigime dehset bi agri geliyor arada ne yaparsam diner bu agri ve ne yapmam lazim genel olarak egzersiz vs olarak fotograf ektedir
IMG_2933.jpeg

Freix

80+ Bronze
boyun fitigi baslangici oldugum soylendi skolyoz sokundan sonra boyun fitigi baslangici oldugundan tedavi onermiyorlar fakat benim dehset canim yaniyor sol kurek kemigime dehset bi agri geliyor arada ne yaparsam diner bu agri ve ne yapmam lazim genel olarak egzersiz vs olarak fotograf ektedir Alıntıyı görüntüle
Hocam doktor dışında tavsiye almak çok mantıklı değil, güzel bir doktorla konuşabilirsin.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Fıtık burada. zamanla daha çok dısarı kayarsa ağrıların daha da artar. 3-4 doktora git en az ve doktorlar eğer egzersiz yapma dıyorsa yapma. egzersiz yaparak daha da kötü duruma getirebilirsin. egzersiz yap derlerse düzenli egzersiz yaparsan ağrıların cok ciddi azalır. en az 3 doktora git ama
1701205288194.png

Rybton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ayberk Uğraş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fıtık burada. zamanla daha çok dısarı kayarsa ağrıların daha da artar. 3-4 doktora git en az ve doktorlar eğer egzersiz yapma dıyorsa yapma. egzersiz yaparak daha da kötü duruma getirebilirsin. egzersiz yap derlerse düzenli egzersiz yaparsan ağrıların cok ciddi azalır. en az 3 doktora git ama
Alıntıyı görüntüle
egzersizle nasil dahada kotulesebilirki

Freix

80+ Bronze
randevuyu cok sonraya attilar cok dehset agri var
Egzersiz için tavsiye veremem ama aile hekimin ile görüşüp kas gevşetici veya lokal uyuşturucu krem alıp randevuya kadar idare edebilirsin diye düşünüyorum (şahsi düşüncem)
Mesaj otomatik birleştirildi:

egzersizle nasil dahada kotulesebilirki
Bilinçsiz egzersiz kötüye götürebilir

Top Bottom