Neler Yeni

Brave Rewards Bu Bölgede Desteklenmiyor Hatası

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
4 aydır Brave ödüllerden faydalanıyorum. 4 aydır ödüllerim hesabıma hep yattı. Bugün tarayıcıyı açtığımda böyle bir sorunla karşılaştım. 4 aydır sorunsuz yatıyorken şimdi bölge desteklenmiyor hatası alıyorum. Herkeste bu sorun var mı? Uphold kullanıyorum

Ekran görüntüsü 2022-07-30 122909.png
Ekran görüntüsü 2022-07-30 123008.png

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba,
TR'deki bazı akılsız kullanıcıların illegal işler yapması sonucunda Brave "geçici" olarak TR'yi askıya aldı. Bu durum nisandan beri devam ediyor. Ben de ödeme alamıyorum bu ay.
Kullanıcıların kazandığı BAT'lar şu anda sadece bir yayıncıya bağış yapılarak kullanılabilir.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
TR'deki bazı akılsız kullanıcıların illegal işler yapması sonucunda Brave "geçici" olarak TR'yi askıya aldı. Bu durum nisandan beri devam ediyor. Ben de ödeme alamıyorum bu ay.
Kullanıcıların kazandığı BAT'lar şu anda sadece bir yayıncıya bağış yapılarak kullanılabilir.
bu herkeste mi oldu, sizdede bugün mü oldu? Bu sabah bilgisayarı açtığımda durum böyleydi. Tamda ayın sonuna gelmiştik, ödüller yatacaktı. İllegal yöntemlerden kastınız ne ayrıca

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İllegal yöntemlerden kastınız ne ayrıca
Bilmiyorum. Bazıları gitmiş aynı uphold hesabını farklı farklı PC'lerde açmış. Bu bir örnek.
Şu anda benim web sitem gibi publisher sitelere bağış atabilirsiniz. Onun dışında biriktirme vesaire gibi bir imkan varsa biriktirebilirsiniz.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum. Bazıları gitmiş aynı uphold hesabını farklı farklı PC'lerde açmış. Bu bir örnek.
Şu anda benim web sitem gibi publisher sitelere bağış atabilirsiniz. Onun dışında biriktirme vesaire gibi bir imkan varsa biriktirebilirsiniz.
cüzdana doğrulamadan bravede biriktirilebiliyorsa öyle yapayım madem. düzelene kadar bekleriz artık

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
cüzdana doğrulamadan bravede biriktirilebiliyorsa öyle yapayım madem. düzelene kadar bekleriz artık
Eğer yapabilirsem kendime bağış atcam. Tabi sistemde bir sorun olmazsa. Ben paramı o şekilde çekeceğim. 13 ağustosta göreceğiz.

Top Bottom