Neler Yeni

Btk akademi hakkında?

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
Beyler yaşım 16.
Yazılıma başlamak istiyorum.
Şimdi btk akademi için 6 gb var.
Sorularım ise;
Btk akademiye yaşım yeter mi?
Vereceği sertifika ne işeme yarar?
Bilgisayar mühendisi olmayıp başka bir sektörde iş sahibi olursam boşuna olur çabam?
Eğitim kalitesi nedir,udemy ile kıyas yaparsak ne olur?
Kısaca bir özet gerçer misiniz nedir bu Btk akademi?
Neden 1 milyon yazılımcı ihtiyaçı var bu ülkenin ceng veya yazılım mühendislerine saygısızlık olmaz mı?
Teşekkürler, iyi günler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
Dostum bende 17 yaşındayım udemy kullanıyordum yazılım kursu için ama btk akademideki python kursunu anlatan adamın daha güzel anlattığını düşünüyorum vereceği sertifika cv ne yazılacak diye biliyorum. kayıtlar bitti diye biliyorum yine de bak sen ve kursu boşuna almış olmazsın yazılımcı olmasan bile bilgin olur en azından :)

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Beyler yaşım 16.
Yazılıma başlamak istiyorum.
Şimdi btk akademi için 6 gb var.
Sorularım ise;
Btk akademiye yaşım yeter mi?
Vereceği sertifika ne işeme yarar?
Bilgisayar mühendisi olmayıp başka bir sektörde iş sahibi olursam boşuna olur çabam?
Eğitim kalitesi nedir,udemy ile kıyas yaparsak ne olur?
Kısaca bir özet gerçer misiniz nedir bu Btk akademi?
Neden 1 milyon yazılımcı ihtiyaçı var bu ülkenin ceng veya yazılım mühendislerine saygısızlık olmaz mı?
Teşekkürler, iyi günler.
Bilgisayar mühendisliği okuyup biryerlere gelemezsen mahalle arasında 50 TL fiyatla format atan internet kafe sahibi olursun. Ayrıca Türkiye'de genelde iyi yazılımcı yok , iyi olanlar da kendi başına tutunmaya çalışıyor bu ülkede. Çoğunlukla yurtdışında görürsün. Ben yazılım mühendisliği okuyacağım. Emin ol bana mühendislik öğretip yazılım öğretmeyecekler ki bu diğerleri içinde geçerli. Udemy üzerinden kurslar izleyip hergün kendimi geliştiriyorum ve daha iyi. En azından para kazanırsın. Amaçları seni bu ülkeye bağlamak. Zamanında TÜBİTAK Mühendislerine neler olduğunu gördük.

isimsizüye

80+ Gold
genellikle yazılımcılar yurtdışında oluyor :) turkiyede olması imkamsız beyin göçü oluyor turkiye öyle koşullar olsa gitmezler

Top Bottom