Neler Yeni

Bu 1650s sistem alınır mı?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Pazarlık yapıp alabilirsiniz. Sistemin ederi 7250 TL civarında.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
7500 TL civarlarında alabilirsin. Zaten "acil satılık" diye belirtilmiş. Pazarlığı direkt kabul eder diye düşünüyorum.

Kasası hakkında bir bilgim yok ama daha bilindik marka kasa daha iyi olabilir.

SSD'yi aldıktan sonra satıp M2.SSD alabilirsin veya bu SSD'yi tutup yanına WD Blue 500GB HDD falan alabilirsin. Fakat hatırladığım kadarıyla Kingston SATA SSDler pek tercih edilmemesi gerekiyordu, bundan kaynaklı kasayı alınca SSD'yi satıp sonra üstüne ufak bir şey ekleyip M2.SSD alabilirsin.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Yiğit
Top Bottom