Neler Yeni

Bu 3 laptoptan performans olarak hangisi alınabilir?

Fazeeled

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tufan Albuz
Laptoplardan anlayacağınız gibi iş/ofis öncelikli olmak üzere, ara sıra LoL, Valorant gibi oyunlar oynayabileceğim bir laptop alıcam. Seçenekleri 3'e indirdim. Sebebiyle birlikte tercihinizi belirtirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Zahid Şahin
Laptoplardan anlayacağınız gibi iş/ofis öncelikli olmak üzere, ara sıra LoL, Valorant gibi oyunlar oynayabileceğim bir laptop alıcam. Seçenekleri 3'e indirdim. Sebebiyle birlikte tercihinizi belirtirseniz sevinirim.
bana sonuncusu daha iyi gibi geldi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,796
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hp>Acer Aspire>Acer Swift

Fazeeled

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tufan Albuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maksimum verebileceğiniz miktar nedir?
Şöyle ki elimdeki kredi kartlarından taksitle aylık max 400 lira gibi bir bütçem var. Vade farkı vs. çıkıyor o yüzden net fiyat veremiyorum. Ayrıca Hepsiburada'da bayram indirimden yararlanmayı düşünüyorum. Aşağı yukarı 4500-4800 aralığı diyebilirim.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Şöyle ki elimdeki kredi kartlarından taksitle aylık max 400 lira gibi bir bütçem var. Vade farkı vs. çıkıyor o yüzden net fiyat veremiyorum. Ayrıca Hepsiburada'da bayram indirimden yararlanmayı düşünüyorum. Aşağı yukarı 4500-4800 aralığı diyebilirim.
Hepsiburada'da 3000 TL üstü alışverişlerde 300 TL indirim var. Bu indirimi de kullanarak bu modeli 5000 TL'ye alabilirsiniz. 5500U çok güçlü bir işlemci.

Fazeeled

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tufan Albuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Murosama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Revan Efendiyev
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Kitap
Instagram
efendieff_18
Steam
Murosama
Hp bilgisayarlarda çok ekran ve soğutma problemleri oluyor.O yüzden Hp almaman daha mantıklı.Ortadakı bana daha iyi geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,373
Üyeler
140,182
Son üye
saxo
Top Bottom