Neler Yeni

Bu 3 telefondan hangisini tercih etmeliyim?

Awae4Life

80+
Bütçe
5000
Samsung Galaxy A52
Xiaomi Mi 10T
iPhone SE (2020)

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Yeni bir telefon alacağım ve yaptığım araştırmalar sonucunda bu üç telefondan birini almaya karar kıldım. Ancak karar veremedim. Hangisini almam gerektiğini sebepleriyle yazarsanız sevinirim. Benim kriterlerim şunlar:

Telefonun kamerası ve batarya performansı iyi olsun, ayrıca telefon da performans açısından üzmemeli. Yani kasma, donma vs. sorunları minimum yaşayabileceğim bir telefon istiyorum.
NOT: Telefonda oyun oynayan birisi değilim o yüzden oyun amaçlı kullanmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu notu da ekliyeyim normalde a52 yerine a72 koyacaktım çünkü fiyat açısından diğer 2 telefonla benzer ancak a72, a52 ile arasındaki fiyat farkına değmediğini ve a52'nin daha mantıklı olduğunu okumuştum bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Eğer süper bir yazılım süper bir sosyal medya performansı istiyorsanız İphone SE2020 ancak iyi bir yazılım fena olmayan bir telefon istiyorsanız A52 ortalama bir yazılım ve güçlü bir telefon istiyorsanız mi 10t bakabilirsiniz.

Ciguli0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Ciguli
Batarja performani açısından iPhone se kötü
mi10 t pro işlemci iyi ekran ips
en mantıkli olan a52

şahin doğan

80+ Platinum
sd li s20 fe öneririm bu 3 ü arasından diyorsan tasarım sıkıntı değilse se 2020 alınır uzun ömürlülüğü kaliteli ve gerçekçi kamerası uzun yıllar sıkıntı çıkarmaması ile kaliteli bir servisi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail Ebrinç
İlgilendiği Kategoriler
Oyun telefon.
Steam
1150574033 STEAM ID
Discord
Mikail#0820
Samsung Galaxy A52
Xiaomi Mi 10T
iPhone SE (2020)

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Yeni bir telefon alacağım ve yaptığım araştırmalar sonucunda bu üç telefondan birini almaya karar kıldım. Ancak karar veremedim. Hangisini almam gerektiğini sebepleriyle yazarsanız sevinirim. Benim kriterlerim şunlar:

Telefonun kamerası ve batarya performansı iyi olsun, ayrıca telefon da performans açısından üzmemeli. Yani kasma, donma vs. sorunları minimum yaşayabileceğim bir telefon istiyorum.
NOT: Telefonda oyun oynayan birisi değilim o yüzden oyun amaçlı kullanmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu notu da ekliyeyim normalde a52 yerine a72 koyacaktım çünkü fiyat açısından diğer 2 telefonla benzer ancak a72, a52 ile arasındaki fiyat farkına değmediğini ve a52'nin daha mantıklı olduğunu okumuştum bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.
mi 10t yerine poco f3 öneririm

şahin doğan

80+ Platinum
4-5 yıldır gm5 kullanıyorum s20 fe alsam baya fark ettirir mi bol bol video film izliyorum ekran önemli benim için oyun oynamıyorum kamera üzmesin yeterli
s20 fe alın o zaman

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,876
İsim
göksel yurtcan
4-5 yıldır gm5 kullanıyorum s20 fe alsam baya fark ettirir mi bol bol video film izliyorum ekran önemli benim için oyun oynamıyorum kamera üzmesin yeterli
vaov arada uçurum var hocam çok aşırı şekilde fark ettirir

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Baya fark edecektir hocam.

Top Bottom