Neler Yeni

BU AKILLI SAATLERDEN HANGİSİ ALINIR

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem

Talha_

80+
Hocam bu saatlerin telefon gibi kullanıldığını bildiğinizi düşünerek bunu yazıyorum. 46mm alırsanız daha iyi olur ekranı ne kadar büyük o kadar iyi.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarındaki paraya inan bakmadım çünkü 46mmlik var kolun aşırı küçük değilse 46 bile küçük bence belki büyük saatler sevdiğimdendir bilmiyorum
Özellikler bakımından sizce nasıl

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
Aralarındaki paraya inan bakmadım çünkü 46mmlik var kolun aşırı küçük değilse 46 bile küçük bence belki büyük saatler sevdiğimdendir bilmiyorum
vücudum çok büyük ama kollarım o kadar kalın değil ama söylediğin doğru herkes saatler için küçük diyo

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Özellikler bakımından sizce nasıl
Yani buna benzer pek yok markası garip garip cihazlar var onlarda ne kadar kalitelidir bilmiyorum bu cihazda tek sevmediğim şarj bu cihazda dediğim akıllı saatlerin genelinde bu sorun var max 2 gün gidiyor pili
Bence en büyüğünü al ama sen bilirsin

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Hazır akıllı saat konusu açılmışken bir sorum olacak neden Samsung akıllı saatleri düşük puan almış değerlendirmeler de diğer markaların Huawei, Apple olsun bunların değerlendirme puanı yüksek. S23 aldım kulaklık olarak Buds2 pro var samsun eko sistemi yapayım diyordum akıllı saatleri fazla iyi değil sanırım birde bu akıllı saatler almaya değer mi kullanışlı mı?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam çok küçük falan olmuyor taktığın zaman. Kolun aşırı büyükse ona bişey diyemem ancak bende 40mm watch 5 var.
Kolumda küçük durmuyor ve özelliklerinden de memnunum.
Watch4 ve 5 arasında aşırı fark yok sadece 1 nesil farkı var ikisi de alınabilir.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
Hazır akıllı saat konusu açılmışken bir sorum olacak neden Samsung akıllı saatleri düşük puan almış değerlendirmeler de diğer markaların Huawei, Apple olsun bunların değerlendirme puanı yüksek. S23 aldım kulaklık olarak Buds2 pro var samsun eko sistemi yapayım diyordum akıllı saatleri fazla iyi değil sanırım birde bu akıllı saatler almaya değer mi kullanışlı mı?
Samsung Galaxy Watch 4 serisine 9.9 puan veren var bence alınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çok küçük falan olmuyor taktığın zaman. Kolun aşırı büyükse ona bişey diyemem ancak bende 40mm watch 5 var.
Kolumda küçük durmuyor ve özelliklerinden de memnunum.
Watch4 ve 5 arasında aşırı fark yok sadece 1 nesil farkı var ikisi de alınabilir.
Classic olan ve Normal olan arasında bi fark varmı biliyor musunuz hocam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,176
Üyeler
154,882
Son üye
VortexB
Top Bottom