Neler Yeni

Bu dönemde sıfır araba alınır mı?

etek6zoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
melih
Sizce alınır mı. Mesela aralık ayı sonuna doğru bayi indirimleri olur. Belki devlet vergi düzenlemesi yapabilir. Yada başka başka şeylerde olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz sizce alınır mı?

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bütçeye bağlı.Business paket passatları bayi 380 civarına veriyor bildiğim kadarıyla.Bence gayet makul bir fiyat.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Sizce alınır mı. Mesela aralık ayı sonuna doğru bayi indirimleri olur. Belki devlet vergi düzenlemesi yapabilir. Yada başka başka şeylerde olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz sizce alınır mı?
Araba her dönemde alınır çünkü ihtiyaçtır Aralıktaki fiyatlar gene bu seviyede olmasını ben bekliyorum daha düşük olacağını düşünmüyorum ayrıca devletin bir düzenleme yapması zor görüyorum.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

etek6zoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
melih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araba her dönemde alınır çünkü ihtiyaçtır Aralıktaki fiyatlar gene bu seviyede olmasını ben bekliyorum daha düşük olacağını düşünmüyorum ayrıca devletin bir düzenleme yapması zor görüyorum.
Bildiğim kadarıyla bayilerin 1 yıl içinde belli miktarda satış yapması lazım eğer bayi bu satışları yapamazsa kendileri özel indirim yapacaktır diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Volkswagen bayide 60-70 bin lira indirim yapıyor herkese biraz daha zorlarsan 3-5 daha kopartabilirsin.
Aslında böyle bir şey varsa hafta sonu düzceye bir uğramalıyız gibi gerçekten güzel indirimler

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bildiğim kadarıyla bayilerin 1 yıl içinde belli miktarda satış yapması lazım eğer bayi bu satışları yapamazsa kendileri özel indirim yapacaktır diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında böyle bir şey varsa hafta sonu düzceye bir uğramalıyız gibi gerçekten güzel indirimler
0 araba alacaksanız ay ın en başında gidin en çok indirimi öyle yaparsınız tabi bayinin elinde arabada olması gerekiyor.

etek6zoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
melih
0 araba alacaksanız ay ın en başında gidin en çok indirimi öyle yaparsınız tabi bayinin elinde arabada olması gerekiyor.
Geçen hafta uğradık citroen c5 aircross dizel motorlu versiyon shine paket tüm opsiyonları var 460k diyorlar sence elegance paket tiguan mi c5 mi (galiba yeni konu açmam lazım ama sorayım gene de)

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Geçen hafta uğradık citroen c5 aircross dizel motorlu versiyon shine paket tüm opsiyonları var 460k diyorlar sence elegance paket tiguan mi c5 mi (galiba yeni konu açmam lazım ama sorayım gene de)
C5 aircross daha donanımlı olsa bile ben volkswagen taraftarıyım hem ikinci el satarken daha kolay satarsın hem tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.

Top Bottom