Neler Yeni

Bu dosya güvenli mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
MEHMET
merhaba, stardey valley oynamak istemiştim ama steam zamından sonra mümkün olmadı oyun pahalı diye satın alamadım bende crack indirdim sonuçlar sizce false-positive mi yoksa güvenlimi belirtirseniz sevinirim.

oyunun indirldiği site

windows güvenliğinin sonucu: tehdit yok

indirme bağlantısının sonuçları

dosyanın içindeki setup.exe'nin sonuçları

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
korsanı desteklemeyenler tamam en marjinal modern sizsiniz bilader sanki siz farklı ülkede yaşıyorsunuz da ekonomik durumu bilmiyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam hayatımda hiç virüs total kullanmadım yıllarca da böyle sitelerden oyun yama vs indirdim şu ana kadar bir sorunla da karşılaşmadım virüs totalde de sorun çıkmadıysa sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
MEHMET
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
korsanı desteklemeyenler tamam en marjinal modern sizsiniz bilader sanki siz farklı ülkede yaşıyorsunuz da ekonomik durumu bilmiyorsunuz
hocam ağzınıza sağlık ülkenin durumu ortada en basitinden bi oyun bile steamde 100 tl den aşağı değil ve bu indirdiğim oyun zamanın da 8TL'ydi şimdi ise 240TL

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
geçenlerde crack kullanıyom dıye laf yedım haklısınız hocam sanarsınız elı yuzu duzgun oyunlar 2 bın lıra değil hava sogutmalar bıle daha ucuz ya

RONALDINHO

80+ Silver

hocam hayatımda hiç virüs total kullanmadım yıllarca da böyle sitelerden oyun yama vs indirdim şu ana kadar bir sorunla da karşılaşmadım virüs totalde de sorun çıkmadıysa sorun yok
Forumda yasak ufaklık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
MEHMET
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

benim düşüncem false-positive ama sizde bi göz atarsanız sevinirim

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
hocam ağzınıza sağlık ülkenin durumu ortada en basitinden bi oyun bile steamde 100 TL den aşağı değil ve bu indirdiğim oyun zamanın da 8TL'ydi şimdi ise 240TL
o 100 tl lik oyunlarda oyun değil maalesef duzgun oyun ıcın mınımum 500 tl fln lazım o kadar oyun alacagına ekıpmanlara yatırım yap daha mantıklı

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Forumda yasak ufaklık.
bizde biliyoruz yasak olduğunu sıkıntılı bir durum varsa yetkililer müdahele eder zaten size gerek kalmaz ne bu tripler anlamıyorum çok kötü bir şey yapıyorlar sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
MEHMET
malesef hocam şuan korsana destek olsada olmasada mecburum şuan param olsada olmasada steamden oyun almak çok zor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
malesef hocam şuan korsana destek olsada olmasada mecburum şuan param olsada olmasada steamden oyun almak çok zor
korsana destek olmamak lazım zatende şöyle masum masum 2-3 saatini eğlenerek geçirmek isteyen türk gencine mevcut ekonomi ve steam kurunda saçma sapan yorumlarla tepki koyunca ellerine ne geçiyor anlamıyorum nasıl bir ego tatminidir arkadaş ilginç gerçekten

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
korsana destek olmamak lazım zatende şöyle masum masum 2-3 saatini eğlenerek geçirmek isteyen türk gencine mevcut ekonomi ve steam kurunda saçma sapan yorumlarla tepki koyunca ellerine ne geçiyor anlamıyorum nasıl bir ego tatminidir arkadaş ilginç gerçekten
açıkçası bu yuzden crack cıyım cogu kısıye yanlıs gelıcektır ama 2-3 eglenmek ıcın o kadar para vermem bırseye

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom