Neler Yeni

Bu Fiyat Bandında En İyisi Bumu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
Dostum kendi topladığım sistem var bugün kurulumunu yaptım hatta hepsi sıfır ddr5 sistem ekipmanlarına kadar beyaz ağırlıklı bi sistem yaptım hepsinin kutu fatura garantisi yeni bir hafta 10 günlük sıfır ürünler kasa kasa içeriği komple beyaz düşünrseniz satıyorum ailevi nedenden dolayı i5 13600k rtx 4070 aero oc ekran kartlı sistem

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum kendi topladığım sistem var bugün kurulumunu yaptım hatta hepsi sıfır ddr5 sistem ekipmanlarına kadar beyaz ağırlıklı bi sistem yaptım hepsinin kutu fatura garantisi yeni bir hafta 10 günlük sıfır ürünler kasa kasa içeriği komple beyaz düşünrseniz satıyorum ailevi nedenden dolayı i5 13600k rtx 4070 aero oc ekran kartlı sistem
yok tşk

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
Şuan attığınız sistemin kat ve kat üzeri bilginiz olsun ama bu kadar para bağlayıp kasaya yerinizde olsam r5 de ve anakart olarak bunda kalınmaz ve ekran kartı msi yın en alt modellerinden haberiniz olsunda

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
buda 50k etmez ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
buda 50k etmez ki
Hocam özelden yada wpden görüşebilirmiyiz ben sana parçalarını tek tek atayım sen en düşük fiyatlı sayfalardan topla eğer 50 değil 51 in altın dahi tutsun sistemi sana hediye ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta 55 in altında olsun 5 k da ben koyayım hepsini 0 almaya çalışırsanız

Son düzenleme:

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Hocam özelden yada wpden görüşebilirmiyiz ben sana parçalarını tek tek atayım sen en düşük fiyatlı sayfalardan topla eğer 50 değil 51 in altın dahi tutsun sistemi sana hediye ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta 55 in altında olsun 5 k da ben koyayım hepsini 0 almaya çalışırsanız
birşeyin piyasası neyse zaten bellidir. Hazır sistem satanlar elindeki stoğu eritirler. Benim elimdeki kart şuan 20 25 gösteriyor akakçede ama etmeyeceğini biliyorum ve hazır sistemlere konuyor. Azıcık beynini kullanarak piyasada olmayan yada şişirilmiş fiyatları zaten idrak edersin. Ne olursa olsun yine diyorum ETMEZ. Uğraşıp aynısını toplamaya çalışma muadil parça ara ve tak bak bakalım ne oluyor.

Top Bottom