Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X🔥

Kulaklık nasıl?

• Efsoooo

Oylar: 77 40.1%
  • Eh işte idare eder

Oylar: 75 39.1%
  • kötü

Oylar: 40 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    192

Afren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yılmaz Eren Çoban
9 HAZİRAN 2021 GÜNCELLEMESİ;

Arkadaşlar ürün bu gece 599 TL'YE düşüyor.
Almak isteyenler için güzel bir fırsat :)
Şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
İndirimle f/p olarak çok iyi olmuş ben beğendim hocam :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Elinize sağlık hocam da sanırım sırasıyla konuları yükseltiyorsunuz :D

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Selamlar sevgili Donanım Arşivi Forum üyeleri!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

(Kendi videom)

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

@ŞahinBaşaran 'ın videosu.

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Alıntıyı görüntüle
Eline sağlık

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
İğrenç bir kulaklık , görünce kusasım geldi.

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Gerçekten severek takip ediyorum piyasasını.Sorunu var diyenler var ama sorun yaşamayanlarda var markaya bakarak alınabilecek bir ürün değil çünkü markaya göre çok üst seviye bir ürün diğer rampage ürünleriyle karşılaştırmak hata olur çok üst seviye bir ürün inşallah bende alıp deneyimleyeceğim.
Evet dostlar ürün elime ulaştı ve detaylı incelemesinide bugün itibariyle YouTube a atmış bulunmaktayım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu fiyata alınabilecek (kablosuz) iyi bir kulaklık ve kesinlikle tavsiye ederim üzen tarafı kabloluda ilken ses sekmesi ama zaten alan kişi kablosuz kullanım için alıyor o problemidide agc ozelligini kapatıp %70 e çekip ses sekmesini gideriyorum 😊

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,561
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Selamlar sevgili Donanım Arşivi Forum üyeleri!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

(Kendi videom)

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

@ŞahinBaşaran 'ın videosu.

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Alıntıyı görüntüle
Eline sağlık.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet dostlar ürün elime ulaştı ve detaylı incelemesinide bugün itibariyle YouTube a atmış bulunmaktayım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu fiyata alınabilecek (kablosuz) iyi bir kulaklık ve kesinlikle tavsiye ederim üzen tarafı kabloluda ilken ses sekmesi ama zaten alan kişi kablosuz kullanım için alıyor o problemidide agc ozelligini kapatıp %70 e çekip ses sekmesini gideriyorum 😊
Forumda incelemesini bekleriz

real1ty

80+ Bronze
Fury X harbi güzel kulaklık ama 2 eksi yönü var.
Mikrofonu takıp çıkarması çok zor ve kablolu kullanımda mikrofon ses yansıması yapıyor. Ayrıca benim kullandıgım Fury X'te gıcırdama sesleri geliyordu sürekli :D Zaten iade ürünüydü bana gelen.
Furylevel de saolsun hijyen sacmalıklarının aksine şartsız koşulsuz iade alıyor, zaten distribütör de bulunmuyor, gönderim/iade işlerinin başında kendisi bulunuyor ve onunla telefonda konusma fırsatım da oldu.
Fury X ses kalitesi cok iyi bir kulaklık, hoparlör olarak da kullanılır, ses kasması aşırı iyi, tasarımı mükemmel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,480
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom