Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X🔥

Kulaklık nasıl?

• Efsoooo

Oylar: 77 40.1%
  • Eh işte idare eder

Oylar: 75 39.1%
  • kötü

Oylar: 40 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    192

lacazette

80+
Evet herkese selamlar!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

(Kendi videom)

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

@ŞahinBaşaran 'ın videosu.

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Bu arada @Abdullah Hacıgül Abi seninde bu ürünü incelemeni çok isterim.
F/P konusunda diğer markaların kulaklıklarından başarılı bir ürün.

Alıntıyı görüntüle
kral selamlar bende bunla soundsurge 85 arasında kaldım kullanma amacım sadece hikayeli oyun ve dışarda müzik için kullanıcam tavsiyen hangisi

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kral selamlar bende bunla soundsurge 85 arasında kaldım kullanma amacım sadece hikayeli oyun ve dışarda müzik için kullanıcam tavsiyen hangisi
Müzik için kesinlikle Fury X.
Gerek rahatlık gerek performans konusunda beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam benim hoşuma gitti markayıda biliyorum hani anlarsın pek güvenedim ne diyorsun
Anladım, benim önerim Fury X'tir, zaten garanti ve ürün konusunda kimseyi yarı yolda koymadık.
İnceleme videolarına bak istersen.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eline sağlık usda.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Evet herkese selamlar!
Fury X hakkındaki deneyimlerimi ve yorumlarımı bugün ki konumda sizlerle paylaşacağım.

Üründen kısaca bahsedeyim;
Furylevel kanalı ile Rampage'nin ortak üretmiş olduğu Fury serisinin ilk ürünü olan Fury X, yakında Fury Z ve Fury X kablolu çıkacak konunun sonunda Fury Z ile ilgili birkaç bilgi ve fotoğraf bulunduracağım.
Lafı fazla uzatmadan incelemeye geçelim :)

Ürün linki : https://www.n11.com/urun/rampage-fury-x-71-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

Kutu & Kutu içeriği:

Kutunun arkasında da bir takım bilgiler yer alıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kutu içerisinden bir adet FURY X, bir adet mikrofon, 50 CM civarında Jack kablosu, USB dongle, ses kartı ve garanti belgesini de içeren kullanım kılavuzu çıkıyor.

Esnek bir mikrofon yapısına sahip. İstediğiniz yere koyduğunuzda orada kalabiliyor. Pufu çıkarsanız bile sesiniz karşıya sağlıklı bir şekilde gidiyor.Alıntıyı görüntüle

Wireless işlevini gören USB'miz de burda. 2.4 Ghz özelliğine sahip bu Dongle ile wireless özelliğini kullanabiliyorsunuz. Odanızda herhangi bir bluethoot veya kablosuz bir cihaz varsa çakışabilir. +olarak interneti pc de kablosuz olarak kullanıyorsanz da çakışabilir.Alıntıyı görüntüle

Kutunun içinden birde şöyle bir teşekkür mektubu çıkıyor. Çok iyi düşünülmüş :love:

Alıntıyı görüntüle

Rahatlığına ve diğer özelliklerine değinecek olursak;

Başta kablosuz kulaklık olduğu için, (bataryadır vs.) ağır sanıyordum. Fakat ağırlığına baktığımda gayet normal bir ağırlıkta olduğunu gördüm.
Alıntıyı görüntüle Tartı 2-3 Gr eksik veya fazla tartıyor olabilir.

Daha güzel bir ses verebilmek için BASS çıkış kanalları var. Fakat bunları açıp kapatamıyoruz, sürekli açık kalıyor fakat bu benim için - değil.

Alıntıyı görüntüle

7 kademeli ayarlanabilir yapıya sahip.
Alıntıyı görüntüle

Küçük - Büyük kafa yapılarını da destekliyor.

Protein deri pedler ile birlikte geliyor. Şöyle söyleyim;
Yazın terletiyor buna uyumlu kumaş ped alırsam 10 numara olacak yakında almayı düşünüyorum.

+/- özellikleri:

En büyük artısı kablosuz olması ve kablosuzda kablolu kulaklıklar gibi ses verme özelliğine sahip.
Hiçbir gecikme vs. bulunmuyor.
Mikrofonun tak çıkar yapıda olması da bir + özellik.

Eksileri:

-Yazlımın kablosuz da çalışmaması.
- Şarjının gözükmemesi.

Diğeceklerim bu kadar almak isteyen arkadaşlar detaylı videolarda bulunuyor

(Kendi videom)

Burdan da çekim testine ulaşabilrsiniz :

@ŞahinBaşaran 'ın videosu.

Ve son olarak da forumdaki diğer incelemelere de burdan ulaşabilrisiniz:

Bu konuda da diğer kulaklıklar ile karşılaştırması var.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda çıkacak olan FURY Z Mouse : inşallah bende incelemesini yaparım :)

Bu arada @Abdullah Hacıgül Abi seninde bu ürünü incelemeni çok isterim.
F/P konusunda diğer markaların kulaklıklarından başarılı bir ürün.

Alıntıyı görüntüle
Bu ürünü almayı istiyordum ama bir türlü stok gelmiyordu. Ben de daha çok koyup Cloud 2 Wireless aldım. Pişman değilim bu da çok güzel 🤤

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Gerçekten severek takip ediyorum piyasasını.Sorunu var diyenler var ama sorun yaşamayanlarda var markaya bakarak alınabilecek bir ürün değil çünkü markaya göre çok üst seviye bir ürün diğer rampage ürünleriyle karşılaştırmak hata olur çok üst seviye bir ürün inşallah bende alıp deneyimleyeceğim.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gerçekten severek takip ediyorum piyasasını.Sorunu var diyenler var ama sorun yaşamayanlarda var markaya bakarak alınabilecek bir ürün değil çünkü markaya göre çok üst seviye bir ürün diğer rampage ürünleriyle karşılaştırmak hata olur çok üst seviye bir ürün inşallah bende alıp deneyimleyeceğim.
Güzel bir kulaklık, 7/24 kullanıyorum ve memnunum size de öneririm.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fury X'i alacaklar için 20 Haziran (Babalar gününde) kulaklık indirime gircek.
Almak isteyen varsa o günü bekleyebilir.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
a‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
9 HAZİRAN 2021 GÜNCELLEMESİ;

Arkadaşlar ürün bu gece 599 TL'YE düşüyor.
Almak isteyenler için güzel bir fırsat :)
Şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,438
Üyeler
140,197
Son üye
asderfor
Top Bottom