Neler Yeni

Bu iki laptoptan hangisi daha iyi

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar elimdeki kasayı satıp Hepsiburada limitime ekleyerek taksitle laptop alacağım bütçeme uyan 2 cihazın linkini bırakacağım kullananlar bilenler yardımcı olursa çok iyi olur. Yazılım orta seviye render gibi şeylerde kullanacağım. Linkler aşağıda.

ASUS TUF serisinin çok ısındığını söylüyorlar ama işlemci farkı çok fazla iki cihaz arasında ama ben TUF almayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Akif Özdal
Asus alın hocam bence, kasa malzeme kalitesi olarak daha iyi, işlemci Ryzen 7 sonuçta ısınır illa ki

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Anıl Aykın
Arkadaşlar elimdeki kasayı satıp Hepsiburada limitime ekleyerek taksitle laptop alacağım bütçeme uyan 2 cihazın linkini bırakacağım kullananlar bilenler yardımcı olursa çok iyi olur. Yazılım orta seviye render gibi şeylerde kullanacağım. Linkler aşağıda.

ASUS TUF serisinin çok ısındığını söylüyorlar ama işlemci farkı çok fazla iki cihaz arasında ama ben TUF almayı düşünüyorum.
Tuf daha mantıklı duruyor. Acer hakkında ek söyleyeceğim şey ise servisinin iyi olmaması. Tuf için yorumum yok ama Acer için bizzat yaşayanlar ve bilgisayarcılardan duyduğum bir şey bu.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuf daha mantıklı duruyor. Acer hakkında ek söyleyeceğim şey ise servisinin iyi olmaması. Tuf için yorumum yok ama Acer için bizzat yaşayanlar ve bilgisayarcılardan duyduğum bir şey bu.
peki bu gpu ne kadar daha gider oyunlarda , ayar takıntım yok medium bile oynarım ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
umut aytekin

Asus alacaksan şunu alacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ferhat ÜZÜM

Tuf ddr5 kullaniyor ve 12.nesle göre daha teknolojik 7.nesil amd 13.nesil intel e eşit kasası biraz daha sağlam ama ikiside ısınır nitro da Tuf da ısınır

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Anıl Aykın
peki bu gpu ne kadar daha gider oyunlarda , ayar takıntım yok medium bile oynarım ben.
Kişiden kişiye değişir hocam bu (oynanan oyuna göre değişir anlamında). 1650 gpu'lu laptop kullanan arkadaşlarım var ama her oyunu oynayamıyorlar ya da low'da oynuyorlar. Gerisini sen düşün artık :D

PNSHER

80+
Asus kullandığım için değil iki markayı da deneyimlediğim için söylüyorum. Asus alın ama 7435hs işlemci almanızı önermiyorum içinde entegre grafik birimi bulunmadığı için pilde çok kısa kullanım süresi sunacaktır. Onun yerine 7735hs işlemcili olanını alın.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Asus kullandığım için değil iki markayı da deneyimlediğim için söylüyorum. Asus alın ama 7435hs işlemci almanızı önermiyorum içinde entegre grafik birimi bulunmadığı için pilde çok kısa kullanım süresi sunacaktır. Onun yerine 7735hs işlemcili olanını alın.
öyle yapacağım ama benim asıl korkum oyun oynamak istediğimde bu gpu çok erken eskimez umarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,538
Üyeler
151,568
Son üye
merphayn
Top Bottom