Neler Yeni

bu kasa nasıl almamlımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet berik

Öncelikle selamlar. bu bilgisayarı yakın zamanda almayı düşünüyorum. bunun gibi bir başka sistem var ama sadece işlemcisi farklı oda i5 10400f
bide bilmediğim bir onu var bilgisayarın depolaması ile ssd aynı şeymi. yardımcı olursanız sevinirim.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Öncelikle selamlar. bu bilgisayarı yakın zamanda almayı düşünüyorum. bunun gibi bir başka sistem var ama sadece işlemcisi farklı oda i5 10400f
bide bilmediğim bir onu var bilgisayarın depolaması ile ssd aynı şeymi. yardımcı olursanız sevinirim.
Depolama olarak M2 SSD kullanılmış yani ssd den daha da hızlı ve teknoloji olarak yenii.

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler

Onun yerine bunu özelleştirip al

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet berik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Depolama olarak M2 SSD kullanılmış yani ssd den daha da hızlı ve teknoloji olarak yenii.
orda 500 gb ssd olduğu gözüküyo.peki bu bilgisayarın depolamasıdamı 500gb yani ssd depolama alanı olarakmı kullanılıyo

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
orda 500 gb ssd olduğu gözüküyo.peki bu bilgisayarın depolamasıdamı 500gb yani ssd depolama alanı olarakmı kullanılıyo
Dikkat edersen SSD'nin başında NVME M2 yazıyor. Bu onun M2 SSD olduğunu gösterir. Bu bilgisayarda depolama olarak bu kullanılmış.

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet berik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dikkat edersen SSD'nin başında NVME M2 yazıyor. Bu onun M2 SSD olduğunu gösterir. Bu bilgisayarda depolama olarak bu kullanılmış.
anladım hocam saolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım hocam saolun

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
Onun yerine bunu özelleştirip al
Özelleştirme örneği
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç