Neler Yeni

Bu kasaya sıvı soğutma takarmıyım

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Eğer takılabiliyorsa adamlar orijinal sitesine neden takılmıyor yazsın bunu diyip neden müşteri kaybetsin ayrıca o kasayı yapan adamlardan daha iyi bilimoruz sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında 240mm bir sıvı soğutma çok güzel gider di

böyle videolar var. Bende bilmiyorum neden orijinal sitede öyle yadıklarını. Ek olarak sıvı soğutmanın radyatörünü ön fanlara bağlayıp üst tarafa 2 fan takanları da koydum o şekilde de takılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre tota

böyle videolar var. Bende bilmiyorum neden orijinal sitede öyle yadıklarını. Ek olarak sıvı soğutmanın radyatörünü ön fanlara bağlayıp üst tarafa 2 fan takanları da koydum o şekilde de takılabilir
Sizce ne yapayım hocam bende çok kararsızım

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
bende şimdilik hava soğutma var işimi görüyor. Sıvı soğutma denenebilir bence. Üst tarafa yerleştiremezseniz de en kötü ihtimal ön tarafa yerleştirip orada ki fanları kasanın üst tarafına yerleştirebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre tota
bende şimdilik hava soğutma var işimi görüyor. Sıvı soğutma denenebilir bence. Üst tarafa yerleştiremezseniz de en kötü ihtimal ön tarafa yerleştirip orada ki fanları kasanın üst tarafına yerleştirebilirsiniz
Tamam hocam bugün bakıcam belki akşam siparış ederim 240 şık sıvı soğutma peki ne önerirsiniz 240 olarak
Silver stone pf 240 iyi midir?
Yoksa cooler master V2 240l mi alayım

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
forumda çoğu kişi o soğutmayı öneriyordu benim çok fazla bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru