Neler Yeni

Bu kediyi nerede tedavi ettirebilirim?

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Dostlar bahçemizde 3 yavru kedi var. 2'si nin gözü çok kötü durumda yeni gördük kedileri tabi 1'i sağlam hoplaya zıplaya geziyor süt falan koydum içmişler. Ancak diğer ikisi işte ne doğru düzgün yürüyor göremediği için ne başka bişey yapabiliyor yatıyor hep.Veterinere götürdüm il dışındaymış. Belediyenin hayvan barınağını arayacaktım ancak burdaki barınak hayvanları resmen ölüme terkediyor birçok mecrada dolaşıyor zaten bu görüntüler,bilgiler. Ek olarak çok özel bir veterinere de götürme şansımız yok malesef ciddi anlamda sıkışık durumdayız 1000-2000 tl isteyen yerler olabiliyor bunu şuanda karşılayabilecek maddi gücümüz yok şuanda kurban bayramı vs de olduğu için. Kedinin gözleri aşağıda resmi var, başka nerede tedavi ettirebilirim aklıma gelmedi, polislerin HAYDİ adlı kuruluşu karşılık verir mi acaba buna?

Ekler

• IMG_1808.jpeg
    IMG_1808.jpeg
    1.9 MB · Hit: 21
  • IMG_1809.jpeg
    IMG_1809.jpeg
    1.5 MB · Hit: 25

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Dostlar bahçemizde 3 yavru kedi var. 2'si nin gözü çok kötü durumda yeni gördük kedileri tabi 1'i sağlam hoplaya zıplaya geziyor süt falan koydum içmişler. Ancak diğer ikisi işte ne doğru düzgün yürüyor göremediği için ne başka bişey yapabiliyor yatıyor hep.Veterinere götürdüm il dışındaymış. Belediyenin hayvan barınağını arayacaktım ancak burdaki barınak hayvanları resmen ölüme terkediyor birçok mecrada dolaşıyor zaten bu görüntüler,bilgiler. Ek olarak çok özel bir veterinere de götürme şansımız yok malesef ciddi anlamda sıkışık durumdayız 1000-2000 TL isteyen yerler olabiliyor bunu şuanda karşılayabilecek maddi gücümüz yok şuanda kurban bayramı vs de olduğu için. Kedinin gözleri aşağıda resmi var, başka nerede tedavi ettirebilirim aklıma gelmedi, polislerin HAYDİ adlı kuruluşu karşılık verir mi acaba buna?
Veteriner Nasıl İl Dışında Oluyor Onu Anlamadım İl'de Hiç Mi Yok 1 Tane Hekimlik

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Veteriner Nasıl İl Dışında Oluyor Onu Anlamadım İl'de Hiç Mi Yok 1 Tane Hekimlik
Yakınımdaki yere götürdüm genelde sokak hayvanlarına ücret talep etmiyor diye, veteriner işi gereği il dışına çıkmış***

Son düzenleme:

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
Dostlar bahçemizde 3 yavru kedi var. 2'si nin gözü çok kötü durumda yeni gördük kedileri tabi 1'i sağlam hoplaya zıplaya geziyor süt falan koydum içmişler. Ancak diğer ikisi işte ne doğru düzgün yürüyor göremediği için ne başka bişey yapabiliyor yatıyor hep.Veterinere götürdüm il dışındaymış. Belediyenin hayvan barınağını arayacaktım ancak burdaki barınak hayvanları resmen ölüme terkediyor birçok mecrada dolaşıyor zaten bu görüntüler,bilgiler. Ek olarak çok özel bir veterinere de götürme şansımız yok malesef ciddi anlamda sıkışık durumdayız 1000-2000 TL isteyen yerler olabiliyor bunu şuanda karşılayabilecek maddi gücümüz yok şuanda kurban bayramı vs de olduğu için. Kedinin gözleri aşağıda resmi var, başka nerede tedavi ettirebilirim aklıma gelmedi, polislerin HAYDİ adlı kuruluşu karşılık verir mi acaba buna?
ilgilenmezler, zaten belediyenin hayvan barınakları genelde ilgilenmiyor bir de bizi puanlayın diye mesaj atıyorlar :ROFLMAO: en iyisi veteriner

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,395
Üyeler
156,476
Son üye
jaxque
Top Bottom