Neler Yeni

BU KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
konuyu okudunmu sen bana söylesene
Kardeşim akşam akşam bunu mu tartışalım şimdi? Konuyu okumadan neden yorum yapayım? Yukarda yazılanlara gerilmişsin bana mı patlıyorsun? Ayrıca yazdığım şeyi yalnızca sen okumuyorsun. Yüz belki 200 kişi okuyor. Ben bu konuyla ilgili farklı bir mesaj bırakamaz mıyım buraya?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim akşam akşam bunu mu tartışalım şimdi? Konuyu okumadan neden yorum yapayım? Yukarda yazılanlara gerilmişsin bana mı patlıyorsun? Ayrıca yazdığım şeyi yalnızca sen okumuyorsun. Yüz belki 200 kişi okuyor. Ben bu konuyla ilgili farklı bir mesaj bırakamaz mıyım buraya?
bırakamassın kardeşim kurallarda yazılı olmasada KONUYU AMACINDAN SAPTIRMA diye bir uyarı sebebi var

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Okumak değil okuduğunu anlamak burda konu. Sen okumayı çözmüşsün de bi dene bakalım anlamayı da? Hadi rabbime emanet. Gerildim akşam akşam. Uçurucam şimdi Asus'u 😁

rtx 3090

80+ Silver
Artık bu konular gına geldi indir paran olduğu zaman al bu kadar basit NOKTA

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
kanka ne alakası var ya konunun tek alakası çözüm üretmekten yoksun insanlar madem bir çözümün yok yazma konu
Birader sabahtan beri herkese laf sallıyorsun, forumda laf atmadığın adam kalmadı. Neyin öz güveni bu?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Adam çözüm odaklı carttırı curtturu cümle yazın diyor. Biz sanki keyfimizden "korsan oynama" diyoruz. Korsana oynama dememiz daha doğru çözüm. Git parasını ver al daha doğru bir çözüm. Yoksa GTA SA full indir yazmasını herkes biliyor. Şimdi arkadaş buna da caps açar bişeyler yazar.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
al işte bak bir sazan daha canım kardeşim konuyu okurmusun KONU KORSANLA ALAKALI DEĞİL ALOOO KÜFÜRMÜ ETTİRCENİZ YA SİZ KONUYU OKUYUN ÖNCE KONU ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN YOKSUN ÜYELERİ ANLATIYOR KORSANI DEĞİL
Korsana bağlaniyo konu her halukarda

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Ben zaten ahlak bekçisiyim. Her korsan gördüğüm konuda insanları linçliyorum. Forumda rezil ediyorum. Kendimi de korsan oynamadığımı söyleyerek gururla ön plana çıkarıyorum. "Uzielchavo'ya bak adamın dibi korsan kullanmıyormuş" dedirtiyorum.
Adam çözüm odaklı carttırı curtturu cümle yazın diyor. Biz sanki keyfimizden "korsan oynama" diyoruz. Korsana oynama dememiz daha doğru çözüm. Git parasını ver al daha doğru bir çözüm. Yoksa GTA SA full indir yazmasını herkes biliyor. Şimdi arkadaş buna da caps açar bişeyler yazar.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Arkadaş dilini yuttu galiba artık bağırmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom