Neler Yeni

Bu konumdakiler neden beyrut'ta aynı yerde gözüküyor ?

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar bu hafta Mezitli bölgesine gittim (Mersin) telefonumun gps'i beyrutta gözüküyordu (telefon tr cihazı) , wpden birine canlı konum attım onda da beyrutta gözüküyorum başka ilçeye geçince düzeliyor. Kardeşim de aynı problemi yaşadı mezitli bölgesine gittiğinde. Bugün mezitlide olan bir müşterim konum attı onda da aynı konum gözüküyor , birkaç farklı kişinin telefonunda olduğuna da şahit oldum sizce neden olabilir benim aklım ermiyor :D
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu hafta Mezitli bölgesine gittim (Mersin) telefonumun gps'i beyrutta gözüküyordu (telefon tr cihazı) , wpden birine canlı konum attım onda da beyrutta gözüküyorum başka ilçeye geçince düzeliyor. Kardeşim de aynı problemi yaşadı mezitli bölgesine gittiğinde. Bugün mezitlide olan bir müşterim konum attı onda da aynı konum gözüküyor , birkaç farklı kişinin telefonunda olduğuna da şahit oldum sizce neden olabilir benim aklım ermiyor :D
şikayetvar forumunda birkaç kişi başlık açmış birisi mersin bölgesined ( büyük ihtimal mezitli) diğeri kıbrıs.
Neden lübnan veya neden herkeste birebir aynı konum gözüküyor ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
İnternet operatörüne bağlı bir problem olduğunu düşünüyorum ama çok da sıkıntı değil sonuçta beleş vpn :D

Ekler

• B5EF6A5C-102D-423B-A68F-A4439C302DE4.jpeg
    B5EF6A5C-102D-423B-A68F-A4439C302DE4.jpeg
    536.1 KB · Hit: 45
Top Bottom