Neler Yeni

Bu laptop alınır mı/laptop tavsiyesi

Klaxwell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Öner
Bütçe
30000
dostlar mühendislik öğrencisiyim hem fifa lol oynatacak hem de cad işlemleri halledecek bir laptopa ihtiyacım var bu alınır mı alınmazsa tavsiyeleriniz nelerdir herkese iyi haftalar dilerim.
IMG_4097.png

Pukiina

80+
Monster hakkında bu ara hiç iyi şeyler duymuyorum. Gerçi ben alırken de duyuyordum.(Mimarlık için araştırıyorduk oradan aklımda). İstediğin özelliklere göre Acer Nitro serisine bir bak derim bide Victus serisine de bakabilirsin aklımda burada en çok kullanılan ve en çok sevilen bilgisayarları belirttim
Benim kullandığım Victus 'un şuan satıcı da stoğu yok ama başka bir satıcıda bulabilirsen de link atarım

Klaxwell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Öner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster hakkında bu ara hiç iyi şeyler duymuyorum. Gerçi ben alırken de duyuyordum.(Mimarlık için araştırıyorduk oradan aklımda). İstediğin özelliklere göre Acer Nitro serisine bir bak derim bide Victus serisine de bakabilirsin aklımda burada en çok kullanılan ve en çok sevilen bilgisayarları belirttim
Benim kullandığım Victus 'un şuan satıcı da stoğu yok ama başka bir satıcıda bulabilirsen de link atarım
benim de ilk hedefimde victuslar vardı bunun fiyatı cezbetti biraz

Pukiina

80+
benim de ilk hedefimde victuslar vardı bunun fiyatı cezbetti biraz
Monster kullanlardan en doğru bilgiyi alacağınızı düşünüyorum hocam. Tekrar konu başlığı açıp sormanızı öneririm. Biz araştırırken açıkcasıı Mimarlık için aldık ve monster öneren olmadı. Yine de sorun tabi

Top Bottom