Neler Yeni

BU LAPTOP ALINIR MI?

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş

Dostlar bütçem maksimum 20k. Taksit seçeneği ile alacağım.
İnşaat mühendisliği okumaktayım. AutoCad ,İdeaCad programlarını aktif olarak kullandığımdan ötürü 16gb ram olması benim icin şart. Bu linkteki pcye zamanla ram takviyesi yapmayı düşünmekteyim.

Monster laptobu çok öven olmuştu. Sizlerce hangi modeli alınır bu bütçe içerisinmde ?

soul

80+ Silver
Alınır, monster da asla önermem. Sakın yanaşma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı büyük ihtimalle 95w yani 60w 3050ti lerle aynı güçte.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Bu laptop ile birlikte 8 gb ramda al. Diğerlerine 20k vereceğine buna 8gb ram ve 512 gb ssd alabilirsin. Monstera öven değilde söven oluyor genellikle

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır, monster da asla önermem. Sakın yanaşma.

Ekran kartı büyük ihtimalle 95w yani 60w 3050ti lerle aynı güçte.
hocam monster alma düsüncemdeki mantık , bir kurumla muhattabım olsun diye acıkcası. Diğer markalarda bu seçenek o kadar yok sizlerde biliyorsunuz ki.
Bahsettiginiz 95w muhabbetini bilmiyorum. Aydınlatır mısınız özetle ?

TİTAN.

80+ Platinum

Dostlar bütçem maksimum 20k. Taksit seçeneği ile alacağım.
İnşaat mühendisliği okumaktayım. AutoCad ,İdeaCad programlarını aktif olarak kullandığımdan ötürü 16gb ram olması benim icin şart. Bu linkteki pcye zamanla ram takviyesi yapmayı düşünmekteyim.

Monster laptobu çok öven olmuştu. Sizlerce hangi modeli alınır bu bütçe içerisinmde ?
Alınır fiyatına göre gayet iyi

hocam monster alma düsüncemdeki mantık , bir kurumla muhattabım olsun diye acıkcası. Diğer markalarda bu seçenek o kadar yok sizlerde biliyorsunuz ki.
Lenovo kullanıyorum muhatap buluyorum

soul

80+ Silver
Servis konusunda ilgililer ama çok şikayet var ve hiçbiri haksız değil eksileri çok.

- boşta fan açıyor rahatsız edici şekilde.
- 95 derecelere çok rahat çıkıyor.
- arada takılmalar donmalar oluyor.
- ömür boyu bakım hizmet hikaye zaten tamamen göz boyama.

Lenovo'nun yenilenmiş kasası galiba. Lenovo ısınma konusunda daha iyidir diye düşünüyorum. 12. Nesil işlemci olması da büyük artı.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,962
İsim
Lokman Doğan
alınır kasası legion tasarımı gibi diğer ideapad 3 lere benzemiyor ya fake foto ya da yapmışlar harbiden

soul

80+ Silver
Ekran kartının watt değeri ne kadar yüksek olursa o kadar performans verir. Kısaca böyle özetleyebilirim

alınır kasası legion tasarımı gibi diğer ideapad 3 lere benzemiyor ya fake foto ya da yapmışlar harbiden
Yeni nesil işlemcilerle yeni kasa geldi diye biliyorum. Bende de yeni nesil kasa Acer var neden fake olsun😅
Amazon satıyor birde.

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cook kararsızım...

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
İndirime girse affetmem de pahalı be hocam laptopa 18 vermek. Masaüstü ne güzel sistem dizilir bu fiyata

soul

80+ Silver
İndirime girse affetmem de pahalı be hocam laptopa 18 vermek. Masaüstü ne güzel sistem dizilir bu fiyata
evet masaüstü dizilir tabi, de siz ne istiyosunuz tam olarak anlayamadım eğer sadece oyun oynayacaksanız ve oraya buraya taşımak zorunda kalmayacaksanız tabi ki masaüstü daha iyi olacaktır.
diğer türlü laptop anmak durumundasınz ki bence bu laptop alınır. yeni kasa yeni nesil işlemci vs.

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Mustafa Ödemiş
evet masaüstü dizilir tabi, de siz ne istiyosunuz tam olarak anlayamadım eğer sadece oyun oynayacaksanız ve oraya buraya taşımak zorunda kalmayacaksanız tabi ki masaüstü daha iyi olacaktır.
diğer türlü laptop anmak durumundasınz ki bence bu laptop alınır. yeni kasa yeni nesil işlemci vs.
Hocam oyun odaklı değil aslında istedigim sistem. Autocad ideacad gibi programlar kullanıyorum . İnşaat mühendisligi okuyorum özetle.

Top Bottom