Neler Yeni

Yardım bu monitörlerden hangisini almalıyım ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Bütçe
14000
uzunca bir araştırma yaptım ve bu monitörler arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

renkleri güzel vermesi yani paneli benim için önemli

Bütçe 400 dolar.

"

"
bu 2 asus modelinde birisi DCI-P3 90% birside 100% sRGB hangisi daha iyidir

eren28tr

80+ Platinum
uzunca bir araştırma yaptım ve bu monitörler arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

Bütçe 400 dolar.

"

"

Asus tuf vg27AQML1A öneririm.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bütçe 400 dolar.

"

"

bunlardan Ya Asus ya Gıgabyte ya da MSI G274QPX modelini alacağım sanırım. ama gıgabyte çok güzel bir indirimde ve baya f/p duruyor acaba paneli vs nasıldır ?

eren28tr

80+ Platinum
bunlardan Ya Asus ya Gıgabyte ya da MSI G274QPX modelini alacağım sanırım. ama gıgabyte çok güzel bir indirimde ve baya f/p duruyor acaba paneli vs nasıldır ?
O model hakkında bilgim yok hocam yukarıda yazdığım modeli öneririm.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Asus tuf vg27AQML1A öneririm.
birisi DCI-P3 90% birside 100% sRGB hangisi daha iyidir acaba tabi 1. si yeni model 2024 yılında çıktı piyasaya diğeri 2023 olması lazım

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
çok kararsız kaldım hocam ya asusun renk değerleri diğer modellere göre düşük ama asusun birsürü özelliği ve direk asusun kullandığı panellerinin ışık sızması en az olan panellerden ve 10 bit bir monitör.

diğer yanda msı var msı nda daha önce " MSI 24" G2412F " bu modelini kullandım ve panelini fazla sevmedim ve haporlorü yok ama kağıt üstünde renk değerleri iyi.

bir diğer yandada şimdilik baya F/p olan gıgabyte monitör var renk değerleri kapıt üstünde iyi duruyor tek eksiği 350cd parlaklığı olması oda bariz fiyat farkını düşününce alınabilir gibi duruyor

Kerimkygn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kerim kaygın
Asus tuf vg27AQML1A kalitelidir sevimlidir ekranı iyidir renkleri parlak verir bunu al bence

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cemal
Hocam VG27AQML1A modelini tavsiye ederim tercihiniz o olabilir fakat biraz daha bütçe arttırması ile 4k 160hz hdmı2.1 girişli bu monitöre de bakmanızı tavsiye ederim;

Top Bottom