Neler Yeni

Bu monitoru aldim h.o g.o

ikbalxxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
turan tatlı

GamePower Intense X60 27″ 1ms 165Hz Curved 2K WQHD 2560*1440 RGB Gaming monitörü aldım trendyoldan 4900 tl ye sizce ne gibi bir problem yaşarım şimdiye kadar ilk monitörüm sistem gereği 2 k aldım umarım sorun yaşamam yorumlarınız benim için değerli fiyat olarak düşük tutmaya çalıştım ne kadar az olursa iyi olur diye fiyat çünkü limitlerde tıkanmak üzereyim ryzen7 7700x sapphire nitro rx6900 xt ile birlikte kullanıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Enes Tuncer
Ghosting ve ışık süzmesi problemleri mevcut genelinde. Umarım aynı sorunu yaşamazsın. Hayırlı olsun şimdiden.

ikbalxxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
turan tatlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında onların ne oldugunu bıle pek bılmıyorum bu sistemle bu bilgisizlik demeyin monitör 2 k olsun yeter dedim çok üstünde durmadım çok rahatsız edıcek problemler mi söyledıklernız

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha
aslında onların ne oldugunu bıle pek bılmıyorum bu sistemle bu bilgisizlik demeyin monitör 2 k olsun yeter dedim çok üstünde durmadım çok rahatsız edıcek problemler mi söyledıklernız
Bütçe ne kadarsa köfte o kadar güle güle kullan. Amac sadece 2k ise işini görecektir.

ikbalxxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
turan tatlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağolun en uygun 2k nerdeyse 4900 a bende alayım dedim inşallah çok sorun yaşamam hiç kötü yorumda göremeyince aldım bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde içinden dp kablosu çıkıyor mu acaba bilen var mı

Top Bottom