Neler Yeni

Bu Mouse'a Benzer Mouse Önerisi

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Bunun gibi değil ama herkese öneriyorum 200tl ye razer viper mini alın çok daha iyi

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Fazla hareket ettirmem hocam elimden geldiğince.
Önemli değil sensör için söylemiştim. Bazılarının sensörleri kötü oluyordu fakat gerek yok iyi fareler seçmeye çalıştım.

G203 lightsync. iyi faredir fakat elinize biraz küçük ve sensörü kötüdür çünkü eski faredir. Fakat oldukça kaliteli 1,5 sene kullandım sorun çıkarmadı. Claw şeklinde tuttuğunuz zaman elinize tam oturması gerekiyor.

Steelseries rival 3. İyi markadır bilinen bir seridir fakat yine aynı şekilde elinize küçük. Sensör hakkında bir bilgim tok maalesef fakat bunuda claw tutarsanız elinize oturur.

Razer basilisk. Bu fareyi eski bir arkadaşım almıştı ve bayağı kullandı. Marka bilindik ve bu sefer elinize tam oturması gerekiyor. Fare sağlamdır arkadaşım mouse’ları kırma yeteneğine sahipti bu fareyi 2 senede kıramadı. Sensör hakkında bir bilgim yok.

Razer Viper mini. Pek bilgim yok fakat çok övüyorlar ondan dolayı ekledim. 12 cm yani tekrar elinize küçük fakat parmak ucu ile tutabilirseniz bu fareyi almanızı öneririm.

Üstteki fareye benzemiyorlar fakat özellikle elinizin boyutu olanları seçmeye çalıştım. Daha fazla ekleyebilirim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Arslan
Önemli değil sensör için söylemiştim. Bazılarının sensörleri kötü oluyordu fakat gerek yok iyi fareler seçmeye çalıştım.

G203 lightsync. iyi faredir fakat elinize biraz küçük ve sensörü kötüdür çünkü eski faredir. Fakat oldukça kaliteli 1,5 sene kullandım sorun çıkarmadı. Claw şeklinde tuttuğunuz zaman elinize tam oturması gerekiyor.

Steelseries rival 3. İyi markadır bilinen bir seridir fakat yine aynı şekilde elinize küçük. Sensör hakkında bir bilgim tok maalesef fakat bunuda claw tutarsanız elinize oturur.

Üstteki fareye benzemiyorlar fakat özellikle elinizin boyutu olanları seçmeye çalıştım. Daha fazla ekleyebilirim.
Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Bir tık daha cesitlendirirsek sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Bir tık daha cesitlendirirsek sevinirim.
Rival 3 hoşuma gitti gibi ama.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler

Rival 3 hoşuma gitti gibi ama.
Çeşitlendirmeye devam ederim fakat birde şu var unutmadan. Elektronik şans işidir biliyorsunuz. Ben burda bazı fareleri bildiğim kadar anlatmaya çalıştım. Birini seçince tamamen araştırmanız daha iyi olur.

Deathadder V2 uyar gibi.
O çok pahalı değilmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berke Arslan
Çeşitlendirmeye devam ederim fakat birde şu var unutmadan. Elektronik şans işidir biliyorsunuz. Ben burda bazı fareleri bildiğim kadar anlatmaya çalıştım. Birini seçince tamamen araştırmanız daha iyi olur.

O çok pahalı değilmi?
Rival 3 wireless uygun mudur hocam wireless kullanmak garip gelir mi oyunlarda acaba?

Deathadder V2 uyar gibi.
O da hoşuma gitti hocam.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-