Neler Yeni

bu mouselardan hangisi alınır

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır

VGN Dragonfly Wireless Mouse​

Asus ROG Keris Wireless AimPoint​

Razer Viper V3 HyperSpeed​

Asus rog kerisin fiyatı diğerlerine göre çok daha fazla biliyorum ama fiyatına değer mi bilemedim. O kadar yüksek bütçelere çıkmayıp diğerlerine yönelirsem işimi görürler mi? Yada farklı bir modele mi yönelmeliyim.

Anonymous?

80+ Bronze

VGN Dragonfly Wireless Mouse​

Asus ROG Keris Wireless AimPoint​

Razer Viper V3 HyperSpeed​

Asus rog kerisin fiyatı diğerlerine göre çok daha fazla biliyorum ama fiyatına değer mi bilemedim. O kadar yüksek bütçelere çıkmayıp diğerlerine yönelirsem işimi görürler mi? Yada farklı bir modele mi yönelmeliyim.
Yerinizde olsam ucuz olanı alırdım. Bir mouse için o kadar para verilmesini doğru bulmuyorum. Tam bütçenizi söylerseniz daha iyi tavsiyelerde bulunuruz. Rog Keris'in wireless olmayan versiyonunu kullanıyorum, işimi görüyor ama şimdiki fiyatını hak ettiğini söyleyemem.

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yerinizde olsam ucuz olanı alırdım. Bir mouse için o kadar para verilmesini doğru bulmuyorum. Tam bütçenizi söylerseniz daha iyi tavsiyelerde bulunuruz. Rog Keris'in wireless olmayan versiyonunu kullanıyorum, işimi görüyor ama şimdiki fiyatını hak ettiğini söyleyemem.
bütçem aslında iki bindi rog kerisin çok övüldüğünü görünce 1 kez alayım tam alayım diye düşünüp onu almaya karar verdim ama tam emin olamadım. 2000 tl olursa güzel olur ama 2200 2300 olursa onlarıda alabilirim

Anonymous?

80+ Bronze
bütçem aslında iki bindi rog kerisin çok övüldüğünü görünce 1 kez alayım tam alayım diye düşünüp onu almaya karar verdim ama tam emin olamadım. 2000 tl olursa güzel olur ama 2200 2300 olursa onlarıda alabilirim
Hocam Rog Keris'i almadan önce şekline şemaline iyi bakmanızı öneririm. Her insanın eline uyabilecek bir formu yok. Benim elim büyük olmasına karşın tam uyuyor. Örnek karşılaştırma: Link

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Rog Keris'i almadan önce şekline şemaline iyi bakmanızı öneririm. Her insanın eline uyabilecek bir formu yok. Benim elim büyük olmasına karşın tam uyuyor. Örnek karşılaştırma: Link
anladım hocam bakarım ölçülerine önerebileceğiniz farklı modeller var mıdır yoksa yukarıda belirttiklerim yeterli mi?

Anonymous?

80+ Bronze
Rog Keris'i ben 700-800 civarı bir şeye almıştım. Eğer ki bütçeniz varsa üstte attığınız Dragonfly'ı öneririm. Karar sizindir.

YusufEsat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Esat YILDIRIM
Çok bilgim yok ama ben olsam vgnbyapıśtırırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular