Neler Yeni

Bu nedenden ötürü Anakart'ım bozulmuş olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
Merhaba ben akvaryumda balık besliyorum hava motorunu prize takıyorum klavyenin ışığında gidip gelmeler oluyor. Hatta anakarta bağlı olmasına rağmen çalışmıyor. Tekrar takmak zorunda kalıyorum. İşte televizyondur, süpürgedir vs. her şeyi prize takıyoruz.(4'lü priz) bu olaylar hep oluyor. Anneme bir şey diyemiyorum. Umursamıyor çünkü. Anakartım hasar görmüş olabilir mi?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Kadir Efe Ulusoy
evet aynı anakart bendede vardı en küçük olayda arızalanıyor sadeceanakart açıkken fanın vidası anakarta düştü direkt sys fan1 ve cpu fan bozuldu bende msi b550m pro vdh aldım

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
can
evin elektrik tesisatı zayıf muhtemelen woltaj dengesiz geliyor dediğin gibi ondan kaynaklı arızalanmış olabilir bunun için önlem almak istiyorsan akım korumalı priz alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evin elektrik tesisatı zayıf muhtemelen woltaj dengesiz geliyor dediğin gibi ondan kaynaklı arızalanmış olabilir bunun için önlem almak istiyorsan akım korumalı priz alabilirsin
ikna ettirebilirsem alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
bunun kalitelisi/kalitesizi farkediyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
Benim anakartıma bir şey olur mu , zarar görmüş müdür ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartım zarar gördü mü ? ağabeyim bir şey olmayacağını söyledi ona uydum fakat böyle bir soru takıldı aklıma.Yavaşlama yok,performans kaybı yok,bi Fortnite oynarken bi donmuştu sonra düzeldi.Bilgisayar yeterince hızlı,USB portlarım çalışıyor.başka aklıma gelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,111
Üyeler
155,210
Son üye
darknow
Top Bottom