Neler Yeni

Bu olay gerçekten doğru mu ?

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Abi ülkenin partilerine bak ya birinden yolsuzluk ve pudra olayları çıkar birinden tecavüz olayları çıkar insanlar kime güvenecek arkadaş bir türlü anlayamadık ya

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Abi ülkenin partilerine bak ya birinden yolsuzluk ve pudra olayları çıkar birinden tecavüz olayları çıkar insanlar kime güvenecek arkadaş bir türlü anlayamadık ya

Bence bu tür olaylara parti ile değil kişisel bakılmalı. Yani aptalın biri saçma hareketler yapıyor sonra suç bütün partinin adına çıkıyor. Bence bu saçma, bireysel bakılmalı.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........

Bir ülkede terörist çıktı diye tüm ülke terorist olmuyor bunlar bireysel şeyler parti napsin

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bu tür olaylara parti ile değil kişisel bakılmalı. Yani aptalın biri saçma hareketler yapıyor sonra suç bütün partinin adına çıkıyor. Bence bu saçma, bireysel bakılmalı.

İyi de aynı şey için ak parti ile dalga gecerlerken de demiyorlar niyeyse pudra şekeri diye diye dalga geçiyorlar her türlü bir olay yaşansa hep parti ile baglanti kuruluyor bunu sadece chp ile diyorsan yanlışın var bütün partiler için bu görüş geçerli olmalı ama öyle diyorsan şuan haklısın

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İyi de aynı şey için ak parti ile dalga gecerlerken de demiyorlar niyeyse pudra şekeri diye diye dalga geçiyorlar her türlü bir olay yaşansa hep parti ile baglanti kuruluyor bunu sadece chp ile diyorsan yanlışın var bütün partiler için bu görüş geçerli olmalı ama öyle diyorsan şuan haklısın
Genel olarak dedim

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
chp de 3 5 kişi yapıyorsa o dediğin partide 3 5 kişi yapmıyor aradaki fark bu

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tarafsız oldum sadece gerçekler bunlar

Hayır tarafsız olmuyorsun diğer partiler için de durum böyle belki içlerinde ne tür ahlaksızlıklar görülüyor henüz gün yüzüne çıkmayan biz sadece şuanlık gün yüzüne çıkan olayları görüyoruz .

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
Hayır tarafsız olmuyorsun diğer partiler için de durum böyle belki içlerinde ne tür ahlaksızlıklar görülüyor henüz gün yüzüne çıkmayan biz sadece şuanlık gün yüzüne çıkan olayları görüyoruz .
gün yüzüne çıkanlar hakkında konuşuyorum zaten şuan ben gördüklerim bunlar ben bir partiyi savunmadım

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033