Neler Yeni

Bu oyun bu fiyata alınır mı ?

Avolay

80+ Gold
Ben Almanya Alıp Rusya'yı Pompalıyordum
TR stratejim
Bulgaristanı>Yunanistan>Arnavutluk vs.>Suriye>Iraq>Kafkasya>İran>Ruıusyada'ki Kafkas toprakları(Kazakistanla sınır olacak kadar) Sonrası önüme gelene bir tekme

Komando41.

80+ Silver
TR stratejim
Bulgaristanı>Yunanistan>Arnavutluk vs.>Suriye>Iraq>Kafkasya>İran>Ruıusyada'ki Kafkas toprakları(Kazakistanla sınır olacak kadar) Sonrası önüme gelene bir tekme
asjer basıp beleşe ülke alıyorum kendi topraklarım da toplam 400k asker yapıyorum savaşmadan veriyolar

Avolay

80+ Gold
asjer basıp beleşe ülke alıyorum kendi topraklarım da toplam 400k asker yapıyorum savaşmadan veriyolar
Vermeyen ülkeleri önce vasallaştır , sonra İhlak talebi at ama ateşkes bitene kadar aranı iyi tut ve vergi alma

Komando41.

80+ Silver
ge
Vermeyen ülkeleri önce vasallaştır , sonra İhlak talebi at ama ateşkes bitene kadar aranı iyi tut ve vergi alma
gerek yokki 200 tur para basıyorum onaylamazsa 10 dka alıyorum rusya bile zorlamıyo artık

Avolay

80+ Gold
ge

gerek yokki 200 tur para basıyorum onaylamazsa 10 dka alıyorum rusya bile zorlamıyo artık
Rusya aşırı kolay zaten :D Çok toprağı var ama Moskova ve Kafkasya dışında nüfüsü yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kaan Kandemir
Pc ve mobilde aynı fiyat pc mi çok zorlar mı ?

Pc versiyonunu mu almam daha iyi olur mobil versiyonunu mu ?

Avolay

80+ Gold
Top Bottom