Neler Yeni

BU PROTEİN TOZU ALINIR MI?

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
Arkadaşlar 2 3 ay sonra definasyona gircem o yüzden protein tozunu şimdiden almak istiyorum.(malum ekonomik şartlardan dolayı...)
Sizce bu alınır mı veya max 350-400 tl arasında önerebileceğiniz protein tozu var mıdır?

Critaes

80+ Bronze
Ronic markasını ilk defa gördüm, güvenilir mi bilmiyorum içerik olarak. Proteinocean, Bigjoy , Hardline gibi markalarda 1Kg ya 800 - 900 TL fiyat çekiyorlar bir tık pahalı ama güvenilir. Onun dışında en uygun seçenek "Command Quadro Whey Protein 2370 Gr." 769 TL fiyatı var bir tık o da pahalı ama aralarında en ucuzu bu. 2KG Bu kadar ucuza yok güvenilir markalarda. Marka güvenilir markadır Ertuğ hocayı zaten profesyonel vücut geliştirmecilerin birçoğu tanır neredeyse. İçeriği de güvenilirdir.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Arkadaşlar 2 3 ay sonra definasyona gircem o yüzden protein tozunu şimdiden almak istiyorum.(malum ekonomik şartlardan dolayı...)
Sizce bu alınır mı veya max 350-400 TL arasında önerebileceğiniz protein tozu var mıdır?
Kardeşim bu tür supplementlerde ucuza kaçmayın tavsiyem. Biraz daha koy üstüne daha iyi bir marka al.
Linkteki de whey zaten.

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım
Ronic markasını ilk defa gördüm, güvenilir mi bilmiyorum içerik olarak. Proteinocean, Bigjoy , Hardline gibi markalarda 1Kg ya 800 - 900 TL fiyat çekiyorlar bir tık pahalı ama güvenilir. Onun dışında en uygun seçenek "Command Quadro Whey Protein 2370 Gr." 769 TL fiyatı var bir tık o da pahalı ama aralarında en ucuzu bu. 2KG Bu kadar ucuza yok güvenilir markalarda. Marka güvenilir markadır Ertuğ hocayı zaten profesyonel vücut geliştirmecilerin birçoğu tanır neredeyse. İçeriği de güvenilirdir.
Bu SSN En son baktığımda 350 tl civarıydı ne olmuş böyle .

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Sizce bu alınır mı veya max 350-400 TL arasında önerebileceğiniz protein tozu var mıdır?
Sacma sapan markalar alma dostum gidada ucuza kacilmaz. Weider markasini öneririm alman markasi ve gayet güvenilir

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu nasıldır peki

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Alınmaz kullandım fena mide bulandırıyor ve çok topaklanıyor ben aldığımda 200 liraydı şuan bile anca o para verilir özellikle çileklisi 1 shaker çileklisini içebilen Arnold olur 0 şaka berbat ötesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıldır peki
https://www.supplementler.com/urun/...-gr-protein-gofret-12-adet-kombinasyonu-14689 şöyle bir şey alın attığınız vegan protein tozu tavsiye etmem

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Hocam ronic markası çok bilinmiyor ama ben ronic nutrition markasından L-Karnitin almıştım işimi de görmüştü fakat protein tozu aynı şekil midir bilemeyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıldır peki
Bunun ronicden daha iyi olduğu aşikar.

Top Bottom