Neler Yeni

Bu ryzen 5 7500f soğutur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Genç desem

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Selim
Thermalright Frozen Notte 240 ARGB 240mm
Bu soğutucu işlemciyi adam akıllı soğutur mu

Şans işi silikon kalitesine bağlı çünkü bende de aynı işlemci var 1.4v ile çalışıyor artich 360 ile cine de 80 görüyorum bi türlü çözemedim

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın
Soğutur ama alınmaz. Phantom Spirit al daha iyi, hem daha ucuz hem daha uzun ömürlü hemde daha iyi soğutur

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Genç desem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şans işi silikon kalitesine bağlı çünkü bende de aynı işlemci var 1.4v ile çalışıyor artich 360 ile cine de 80 görüyorum bi türlü çözemedim
Nasıl şans işi oluyor acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutur ama alınmaz. Phantom Spirit al daha iyi, hem daha ucuz hem daha uzun ömürlü hemde daha iyi soğutur
Link var mı

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Selim
Nasıl şans işi oluyor acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link var mı
Silikon kalitesine göre işlemciler daha sıcak ya da daha serin çalışıyor tabii bunu alırken göremiyoruz şans işi denk geliyor gelirse de çok iyi oclar filan yapabiliyorsun onun dışında benim işlemci muhtelemen silikon kalitesi kötü ve voltaj ayarları fabrika çıkışlı bozuk gibi çünkü kimsede bu kadar yüksek voltaj görmedim ve iki farklı sıvı soğutucu kullandım yine de fayda etmiyor ısınıyor forumda ki çoğu kişi buz gibi çalıştiriyor bu işlemciyi yani o soğutucu da yeterli olur kağıt üstünde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Genç desem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silikon kalitesine göre işlemciler daha sıcak ya da daha serin çalışıyor tabii bunu alırken göremiyoruz şans işi denk geliyor gelirse de çok iyi oclar filan yapabiliyorsun onun dışında benim işlemci muhtelemen silikon kalitesi kötü ve voltaj ayarları fabrika çıkışlı bozuk gibi çünkü kimsede bu kadar yüksek voltaj görmedim ve iki farklı sıvı soğutucu kullandım yine de fayda etmiyor ısınıyor forumda ki çoğu kişi buz gibi çalıştiriyor bu işlemciyi yani o soğutucu da yeterli olur kağıt üstünde.
O zaman işlemci de büyük sıkıntı var iade yada değişim isteyin yada teknik servise gönderin

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cenk Yalçın

forza11

80+ Bronze

Özdemirr

80+
Thermalright Frozen Notte 240 ARGB 240mm
Bu soğutucu işlemciyi adam akıllı soğutur mu

Hocam geçen gün arkadaşa vatanda indirimli zalman z24 aldık stok fan ile 95 derecelerde çalışıyordu oyunlarda şimdi ise 55-60

Özdemirr

80+
Link vad mı hocam yada tam model ismi
Link paylaşımı yasak değil diye umuyorum. 3600 lü gibi 3 taksite 0 faiz ile bölüp aldı arkadaş çok iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,040
Üyeler
150,992
Son üye
furkanefe.07
Top Bottom