Neler Yeni

Bu Sata SSD Alınır Mı

Ashb0rn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yüksel Şafak Sert
Bütçe
1000
Merhabalar oyun için ve gündelikte biraz daha hızlı olmasını istediğim için alıyorum bazen HDD 100 e vuruyor ondan takılma vs olabiliyor o yüzden sata SSD almak istedim
Screenshot_2024-07-24-21-51-14-385_com.sahibinden-edit.jpg

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tamamdır hocam sağolun teşekkür ederim 😊
2 adet alıcaksanız
2 adet almak yerine direk bunu alın 1k bütce yazmışsınız yeni gördüm onu

Caudron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur TÜRK
Merhaba. Ben de geçtiğimiz gün sizin planladığınız ile aynı amaç için bir sata SSD siparişi verdim. Halihazırda zaten M2 SSD kullanıyorum fakat diğer verilerin depolaması için HDD kullanıyordum, şimdi yeni gelecek güncellediğim sistem ile M2 + Sata SSD'ye geçeceğim.
Bu konu için ziyadesiyle araştırma yaptım ve kullanıcı arkadaşlarım ile görüştüm. Çok etik olmasa da belirttiğiniz bütçeyi dikkate almadan verebileceğim en iyi tavsiye Samsung EVO modellerine yönelmeniz. Mutlaka daha makul fiyat performans ürünleri mevcut fakat uzun ömürlü kullanım aranıyorsa tercih bu markadan yana olmalı. Eğer o tarafa erişemezseniz bana verilen en makul ikinci tavsiye Kioxia Exceria modeliydi. Yine belirtmeliyim ki bu kullanıcı tavsiyesi değildir. Naçizane araştırmalarım ve bana verilen tavsiyeleri iletmek istedim ki belki araştırmanızı kolaylaştırır.

Ashb0rn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yüksel Şafak Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 adet alıcaksanız
Teşekkür Ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba. Ben de geçtiğimiz gün sizin planladığınız ile aynı amaç için bir sata SSD siparişi verdim. Halihazırda zaten M2 SSD kullanıyorum fakat diğer verilerin depolaması için HDD kullanıyordum, şimdi yeni gelecek güncellediğim sistem ile M2 + Sata SSD'ye geçeceğim.
Bu konu için ziyadesiyle araştırma yaptım ve kullanıcı arkadaşlarım ile görüştüm. Çok etik olmasa da belirttiğiniz bütçeyi dikkate almadan verebileceğim en iyi tavsiye Samsung EVO modellerine yönelmeniz. Mutlaka daha makul fiyat performans ürünleri mevcut fakat uzun ömürlü kullanım aranıyorsa tercih bu markadan yana olmalı. Eğer o tarafa erişemezseniz bana verilen en makul ikinci tavsiye Kioxia Exceria modeliydi. Yine belirtmeliyim ki bu kullanıcı tavsiyesi değildir. Naçizane araştırmalarım ve bana verilen tavsiyeleri iletmek istedim ki belki araştırmanızı kolaylaştırır.

Sağolun hocam

Ashb0rn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yüksel Şafak Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 adet alıcaksanız
Hocam bu ssd iyi dimi oyunda filan bı sıkıntı çıkarır mı?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,467
Üyeler
156,781
Son üye