Neler Yeni

BU ŞEKİLDE MAÇ İZLENİR Mİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Semih Mert
arkadaşlar malum bein Sports vs fiyatlari cok pahali bende dusundum hdmi kablosunu aktarıcıyla falan telefonla tvyi bağlasam telefondan inat tv gibi uygulamalardan maç izlerken tvye kablo aracılığıyla görüntüyü aktarsam ekran yansıtmadaki gibi kasma donma olmadan maç izleyebilir miyim
(kablonun uzunluğu max 1 2 metre olur)

arkadaşlar malum bein Sports vs fiyatlari cok pahali bende dusundum hdmi kablosunu aktarıcıyla falan telefonla tvyi bağlasam telefondan inat tv gibi uygulamalardan maç izlerken tvye kablo aracılığıyla görüntüyü aktarsam ekran yansıtmadaki gibi kasma donma olmadan maç izleyebilir miyim
ben bilgisayarı tvye baglayıp izliyom hdmi kablosu ile sıkıntısız şekilde izliyorum ama telefon ile bağlayınca ses ve görüntü gecikmesi oluyor diye biliyorum dene istersen video falan aç ona göre karar verirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Eğer tv de cihaz da samsung sa smart view sayesinde kablosuz ve ortalama bir görüntü alabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,990
Üyeler
158,227
Son üye
atilla41
Top Bottom