Neler Yeni

Bu Sıcaklık Değerleri İyi Mi ?

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
Merhaba, Günümün Neredeyse Tamamını Valorant İçin Ayıran Biri Olarak Sıcaklık Değerlerimin Nasıl Olduğunu Sormak İstedim Size.
Sıcaklık Değerlerim;
İşlemci: 84
Ekran Kartı: 60
Not: Oyunu 2K Full Ayarlarda Oynuyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İşlemci sıcaklığı yüksek. Hangi işlemciyi ve soğutucuyu kullanıyorsunuz?

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci sıcaklığı yüksek. Hangi işlemciyi ve soğutucuyu kullanıyorsunuz?
3500X Stok Fan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırsam Sıvı Soğurma Düşünüyorum Kule Tipi Yerine Tabi Sıcaklık Değerlerine Göre Hangisi İyiyse Onu Alırım. (Custom Değil)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gametech veya Snowman markalarına ait ucuz soğutucular var. Birini tercih edebilirsiniz. Örn: Snowman M200.
Aslında Ucuz Bir Soğutma Bakmıyorum Kasanın Dış Görünüşüde Güzel Dursun Diye Pahalıda Olsa Performansı Güzel Ve Dış Görünüşüde Güzel Bir Soğutma Bakıyorum

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Ekran kartı gayet iyi ama işlemci için ekstra bir soğutucu alabilirsiniz. Eğer görünüş vs istiyorsanız ve bütçeniz iyiyse direk sıvı soğutma takın. 2k gücündeki kasaya da sıvı soğutma yakışır :)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhaba, Günümün Neredeyse Tamamını Valorant İçin Ayıran Biri Olarak Sıcaklık Değerlerimin Nasıl Olduğunu Sormak İstedim Size.
Sıcaklık Değerlerim;
İşlemci: 84
Ekran Kartı: 60
Not: Oyunu 2K Full Ayarlarda Oynuyorum.
Hacım Kulüp başkanlığımı yapıyon :) Forumda tüm kulüplere el atmışsın.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
Top Bottom