Neler Yeni

bu sıralama ile nereyi tercih etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf zibek
açıkçası hangi mesleği tercih edeceğim hakkında çok kararsızım bundan dolayı hangi mesleğin ataması varsa o mesleği seçmek istiyorum ama bu sıralama ile hangi mesleği ve nereyi tercih etmem gerek bilmiyorum aslında mezuna bırakıp çalışmak da istiyorum bir yandan çünkü bu sene ayt ye hiç çalışmadım sizce ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekler

• C302012C-D505-4A4C-9529-3EB71853E5F4.jpeg
    C302012C-D505-4A4C-9529-3EB71853E5F4.jpeg
    70.2 KB · Hit: 21

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Pukiina
Aslında sözel ve eşit ağırlık sıralaman ilk girdiğin yılsa iyi. Daha iyisini de yapabilirsin eğer gerçekten çalışırsan. sözel ve eşit ağırlık bölümlerine bakabilirsin kafana göre yatan bir bölüm olursa yardımcı olurum. Yök atlasa girip sıralaman uygun bölümleri bir filtreyle istersen

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,336
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kesinlikle mezuna kalmanı tavsiye ederim. Sıralaman çalışmamana rağmen kötü değil, eşit ağırlık veya sozelden güzel sıralama yapabilirsin. Şimdi yapacağın iş geç kalmadan kendine bir hedef belirlemen ve o hedef doğrultusunda çalışmaya başlaman. Ağustos'ta çalışmaya başla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf zibek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında sözel ve eşit ağırlık sıralaman ilk girdiğin yılsa iyi. Daha iyisini de yapabilirsin eğer gerçekten çalışırsan. sözel ve eşit ağırlık bölümlerine bakabilirsin kafana göre yatan bir bölüm olursa yardımcı olurum. Yök atlasa girip sıralaman uygun bölümleri bir filtreyle istersen
Kesinlikle mezuna kalmanı tavsiye ederim. Sıralaman çalışmamana rağmen kötü değil, eşit ağırlık veya sozelden güzel sıralama yapabilirsin. Şimdi yapacağın iş geç kalmadan kendine bir hedef belirlemen ve o hedef doğrultusunda çalışmaya başlaman. Ağustos'ta çalışmaya başla.
eşit ağırlık öğrencisiyim ve evet bu sene ilk yılımdı kendime hedef belirleme konusunda çok kararsızım atanmalar her geçen yıl daha da azalıyor seçeceğim mesleğin ileriye dönük ve özel sektörde de iş imkanlarının olmasını istiyorum (sizce hedefim ne olmalı ) msü den kara harp istiyordum fakat bu sefer de mülakatlarda elendim çalışma konusundaysa devamlılığı bir türlü getiremiyorum bu yüzden kendime fazla güvenmiyorum ama yapabileceğim başka bir şey yok sadece mezuna bırakıp daha fazla çalışmalıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,341
Üyeler
149,893
Son üye
Zylox
Top Bottom