Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Özkök
Arkadaşlar merhaba. İlk kez bir bilgisayar toplayacağım ve böyle bir şey yaptım ama uyumlu mudur, darboğaz yapar mı bilmiyorum. Sizce nasıl? Alınır mı? Parçalar iyi mi? Öneriniz var mı?
İşlemciyi ryzen 5 7500F al 2k daha uygun hemde önbelleği daha iyi

Abraham23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim
Arkadaşlar merhaba. İlk kez bir bilgisayar toplayacağım ve böyle bir şey yaptım ama uyumlu mudur, darboğaz yapar mı bilmiyorum. Sizce nasıl? Alınır mı? Parçalar iyi mi? Öneriniz var mı?
Kasa fanları ilk aşamada bence çok ihtiyacın yok ve buradan gelen para ile 4070 i zorlaman daha mantıklı olur. ayrıca daha iyi fiyata 6000 lik 32 ram bulabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Güngör
Ekran kartı ve fanlar çok gereksiz olmuş size tavsiyem gaminggentr-itopya-sinerji vb gibi sitelerden bütçenize uygun hazır sistem bakmanız ve emin olum pişman olmazsınız bu şekilde sonradan çok pişman olabilirsiniz. İyi alışverişler

Hasbatuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hasan Batuhan Uzuncan
5-6 bin TL arasında varsa 2k monitör alayım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.n11.com/urun/twisted-mi...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel bunu alabilirim sanırım bütçeme en uygun bu.
Bilader baştan beri okuyorum konuyu çileden çıkardın beni. 12k ya işlemci soğutucu ekliyorsun işlemciden pahalı sogutucumu olur a.. 5-6k ya 3 tane fan ekliyorsun 4k lik monitör istiyorsun... Senin için sistemin 3 derece az ısınması gözünden önemliyse git 2k ya giriş seviyesinde bir monitör al, akvaryumcunun birinde akvaryum yaptır içinide 5k ya iletken olmayan soğutucu sivisiyla doldur 5k ya radyatör 5 k ya pompa 10k ya da 6 tane fan al. Sonra git bir tane 3100 işlemci bul piyasadan ikinci el birde yanına 1060 Rami anakartida bak işte 300-500 luk bisiler mis gibi buz gibi çalışan sistemin olur. O sistem bile fazla sana 12k soğutucuyu verip monitöre 4k ayiriyorsan...

Saweox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Melih mandacioglu
Kankam sivi sogutma cok pahali onun yerine amazondan 3400 TL civarinda lt720 var onu almani oneririm bu sayede 12 bin TL 4060 verecegine sivi sogutucudan kalan 9 bin tlyi ekle fanlarida yine biraz daha uygun fiyata corsair fan alirsin. Ustune arttirdigin paralari ekran kartina yatirim yap 4070 al

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
kanka işlemcin apu işlemci zaten o işlemcinin işinde dahili ekran kartı var sen oraya 7600 falan tak
Arkadaşlar merhaba. İlk kez bir bilgisayar toplayacağım ve böyle bir şey yaptım ama uyumlu mudur, darboğaz yapar mı bilmiyorum. Sizce nasıl? Alınır mı? Parçalar iyi mi? Öneriniz var m
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki bu sistemde bi özelleştirme yapmalı mıyım? Ram yükseltme gibi. Açıkcası RAM bana az geldi.
kimse seni uyarmamış işlemcinş değiştir sonunda G ibaresi olmayan bir işlemci tak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom