Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
Arkadaşlar kendime bir sistem alıcam bu sistem alınır mı? biraz araştırdım ama ekrankartı galiba kötüymüş beni aydınlatabilecek birirleri varmıdır

İşlemci: R5 3600X
Anakart: Asus Prime B450M-K
Ekran Kartı: Asus Rog Strix 5700XT
Ram: GSKILL Ripjaws 8x2
PSU: Rampage 650W 80PB
İşlemci Soğutucu: Zoko Ice-5
Kasa: Zoko CHIKO White
M.2 SSD: Samsung 970 EVO 1TB
Sata 3 SSD: Samsung 860 EVO 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB

Bu sistemi cidden istiyorum ama çok ısınma yaparmı kapanma donma vs yaşatırmı valo cs2 gta5 tarzı oyunlar oynıycam beni üzermi başka pcleremi yönelmeliyim yoksa bu iyiymidir

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
Arkadaşlar kendime bir sistem alıcam bu sistem alınır mı? biraz araştırdım ama ekrankartı galiba kötüymüş beni aydınlatabilecek birirleri varmıdır

İşlemci: R5 3600X
Anakart: Asus Prime B450M-K
Ekran Kartı: Asus Rog Strix 5700XT
Ram: GSKILL Ripjaws 8x2
PSU: Rampage 650W 80PB
İşlemci Soğutucu: Zoko Ice-5
Kasa: Zoko CHIKO White
M.2 SSD: Samsung 970 EVO 1TB
Sata 3 SSD: Samsung 860 EVO 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB

Bu sistemi cidden istiyorum ama çok ısınma yaparmı kapanma donma vs yaşatırmı valo cs2 gta5 tarzı oyunlar oynıycam beni üzermi başka pcleremi yönelmeliyim yoksa bu iyiymidir
fiyati nekadar
ekran karti mining çikmasi olabilir hadi mining çikmasi degil wattman hatasi yaşanlar var onuda yaşamadin diyelim isinan bir karttir

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz garip sistem, parça parça kısaca bahsedeyim.
İşlemci iyi onunla ilgili bi sorunumuz yok.
Anakart marka diye pahalı olanlardan onun yerine daha ucuz b550 bulunabilir, b450 de olabilir sorun değil.
Ekran kartı hem pahalı model serilerinden biri hem eski, sorun yaşama ihtimaliniz var. Onun yerine rx 6600 bakılabilir.
Psu'da güvenilir bi marka tercih edin rampage'ye ne olur bilemeyiz.

Güç kaynağını ve ekran kartını beğenmedim sorun çıkarma ihtimalleri var.

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
Biraz garip sistem, parça parça kısaca bahsedeyim.
İşlemci iyi onunla ilgili bi sorunumuz yok.
Anakart marka diye pahalı olanlardan onun yerine daha ucuz b550 bulunabilir, b450 de olabilir sorun değil.
Ekran kartı hem pahalı model serilerinden biri hem eski, sorun yaşama ihtimaliniz var. Onun yerine rx 6600 bakılabilir.
Psu'da güvenilir bi marka tercih edin rampage'ye ne olur bilemeyiz.

Güç kaynağını ve ekran kartını beğenmedim sorun çıkarma ihtimalleri var.
Hocam malesef parça değişimi yapamıyorum 2. el olarak kasa halinde alcam kasanın içi böyle değiştirmeyede pek param yok yani bu sistemi alsam sene yazın anca parça değişimi al sat yaparım seneye kadar beni üzermü onu merak ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun yok hocam
Hocam adam 1 yıldır kullanıyomuş ilk zamanlar işlemci 60 ekran kartı 70 derce civarıymış şuan işlemci 70 ekran kartı 79 civarında oynuyormjş gece 3 gibi işten çıkacakmış o zaman fotoraflarını atarmış fotoraflarını atınca size gene yazarım bu sıcaklık değerleri bana bi tık fazla geldi birde ekran kartıyla bir sorun yaşamadığını belirtti

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
Hocam malesef parça değişimi yapamıyorum 2. el olarak kasa halinde alcam kasanın içi böyle değiştirmeyede pek param yok yani bu sistemi alsam sene yazın anca parça değişimi al sat yaparım seneye kadar beni üzermü onu merak ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam adam 1 yıldır kullanıyomuş ilk zamanlar işlemci 60 ekran kartı 70 derce civarıymış şuan işlemci 70 ekran kartı 79 civarında oynuyormjş gece 3 gibi işten çıkacakmış o zaman fotoraflarını atarmış fotoraflarını atınca size gene yazarım bu sıcaklık değerleri bana bi tık fazla geldi birde ekran kartıyla bir sorun yaşamadığını belirtti
bakariz hocam strese bi 70-79 normal

Top Bottom