Neler Yeni

Bu sistem için koyulan psu uygunmu?

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Anonim Ankh

ednahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet Can Aktaş
peki hocam sırf kasa ve ekran kartının rog olmasından dolayı öbür kasa alınır mı?
Hocam sırf rog olduğu için değmez ama gönlünüz rogdan yanaysa da rog sistem de sizi üzmez önemli olan sizin gönlünüze hoş gelmesi sonuç olarak 3 4 sene sizi rahatlıkla götürebilir bu iki sistem de

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Anonim Ankh
peki hocam sırf kasa ve ekran kartının rog olmasından dolayı öbür kasa alınır mı?
orası tercih meselesi hocam ya intel sistem daha performanslı olduğu için şahsen ben onu seçerdim ama siz görünüşü için amd sistemi de tercih edebilirsiniz ama ne kadar tuf olsa bile o sisteme b450 anakart olmamış

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
orası tercih meselesi hocam ya intel sistem daha performanslı olduğu için şahsen ben onu seçerdim ama siz görünüşü için amd sistemi de tercih edebilirsiniz ama ne kadar tuf olsa bile o sisteme b450 anakart olmamış
mantıklı olan intel gibi ilerde istediğim kasayı koyarım

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Anonim Ankh

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
o da var tabi hocam da kasanın neyini sevmediniz yargılamış gibi olmasın bence hoş duruyor ondan sordum
ryzenli kasa daha geniş tank gibi duruyor intelli olan biraz daha ufak ve ekran kartları arasında rgb ve frekans farkları var o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

o da var tabi hocam da kasanın neyini sevmediniz yargılamış gibi olmasın bence hoş duruyor ondan sordum
ama ileriye dönüklük açısından tabiiki intel

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Anonim Ankh
ryzenli kasa daha geniş tank gibi duruyor intelli olan biraz daha ufak ve ekran kartları arasında rgb ve frekans farkları var o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama ileriye dönüklük açısından tabiiki intel
evet haklısınız son karar sizin o zaman şimdiden hayırlı olsun

Top Bottom